Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam następujący problem z wyświetlaczem:
Po uruchomieniu wszystko ładnie wygląda, ale po odblokowaniu widać tylko czarne tło i belkę u góry z godziną stanem baterii itp. Nie da się nic zrobic. Natomiast jak ściągnę belkę w gół to mam dostęp do wszystkich ustawień itp.
Nie mam pojęcia co to może być a telefon mam w sumie pierwszy raz w ręku, więc proszę o pomoc jak dla świeżaka :-)

Z góry dziękuję.

P.S. Ustawienia fabrycznie nie zmieniają stanu rzeczy a hard reset nie potrafię zrobić bo wyświetlają mi się chińskie znaczki i nie wiem jak się w tym poruszać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...