Skocz do zawartości

Nie mogę właczyć telefonu: Redmi 3


BaniaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od dziś jestem posiadaczem tego telefonu i mam pewien problem...

Po odpakowaniu, włożeniu karty SIM oraz włączeniu go pojawia się ekran MIUI 7 "Witamy", w którym to mogę zmienić sobie język. No niby wszystko jest ok.... Wybieram więc język "Polski" i klikam "Dalej", po czym okienko "przeskakuje" jakby miało się zmienić, po czym powraca na wcześniejsze (z tymi językami). 

Proszę Was o pomoc i wyjaśnienie takownego problemu. Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tłumaczyć - wszystko jest na forum - trzeba poczytać.

W skrócie kupiłeś chiński telefon chińskiego producenta, który nie jest przeznaczony na polski rynek. Producent sprzedaje telefon ze swoim -  chińskim oprogramowaniem, a sprzedawca chcąc  go upchnąć w Polsce wgrywa jakiś kiczowy, modyfikowany soft który nie koniecznie dobrze działa - ty właśnie taki masz.

Od niedawna producent wypuścił soft "global" na ten model (czyli z Polskim językiem) -możesz go wgrać.

Możesz też wgrać xiaomi.eu, czyli soft modyfikowany przez grupę ludzi którzy trochę lepiej się na tym znają niż sprzedawcy.

Jeśli chcesz telefon gotowy do działanie po wyjęciu z pudełka, nie powinieneś kupować Xiaomi.

Przeczytaj dokładnie pierwszy post w tym wątku

I dopiero wtedy jeśli czegoś nie rozumiesz zadawaj kolejne pytania. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...