Jump to content

Czy jeszcze warto

Otik

Recommended Posts

Witam mam nadzieję że piszę w dobrym miejscu, zastanawiam się nad kupnem nowego tabletu i wpadł mi w oko na ibuygou tablet Xiaomi Mi Pad 64GB 2GB ROM NVIDIA Tegra K1 Quad Core 2.2GHz CPU. Dokupienia teraz w cenie 199$. Warto w niego inwestować czy lepiej kupić nowszy model na procku Intela?

To jest bardzo wydajny i przyzwoity tablet ale twórcy pozostawili użytkowników z ręką w nocniku. I ne chodzi bynajmniej o system (4.4.4) bo ten do codziennych zadań zupełnie wystarczał ale pozbawienie go roota oraz możliwości zapisu na karcie SD. To jakaś granda i tyle. Nie dość że nie dostał aktualizacji to jeszcze ograniczono istotną właściwość rozszerzenia pamięci użytkownika. Mi Pad 2 nie ma slotu na kartę SD.

Z tego miejsca apeluję do naczelnego admina aby stworzył jakiś sposób i dokładny opis umożliwiający posiadaczom starszego modelu dostęp do karty rozszerzeń aby przynajmniej w małym zakresie zrekompensować brak nowego systemu. Moja żona używa tego tabletu od początku pojawienia się go na rynku, robi doskonałe fotki, używa komunikatorów, przegląda strony i słucha muzyki i ogląda filmy. Bateria jakością i wydajnością dorównuje iPad-om.  Gdybym przypuszczał wtedy że tak będzie to od razu kupiłbym model 64GB a tak muszę się męczyć i przenosić dane między pamięcią urządzenia (16GB) a kartą SD z pomocą PC.

Wybór należy jednak do Pana.

Pozdrawiam

• Like 1

• 2 weeks later...

Bardzo przyzwoity tablet, kupiłem go do filmów, emulatorów (nawet z Nintedno 64 radzi sobie w miarę dobrze, gra "The Legend of Zelda Majora Mask w 25fps), oraz czytania komiksów, sprawdza się wyśmienicie, zapis na kartę mi nie doskwiera bo zazwyczaj kopiuję z komputera na SD. Wydajność jest super, jakość obrazu rewelacja,czas baterii za......sty. Także polecam, ja swój rok temu wyrwałem w aukcji za ok 700 zł i nie żałuję, no może jednego na tyle się spodobał mojemu bratu że ja go rzadziej używam :P

• 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...