Skocz do zawartości

Redmi 3S brak możliwość połączenia fastboot


Skorupa1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam mały problem, zakupiłem niedawno Xaomi Redmi 3S dla żony, niestety telefon ma wgrane chińskie MIUI 7.5.3.0 . Czytałem wiele poradników na temat instalacji MIUI Polska , ale niestety mam parę problemów. Korzystałem z tego poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ . Próbowałem wgrać chiński ROM jednak po próbie instalcji przez Updater wyskakuje komunikat "Cant't verify update".  Próbowałem też zainstalować fastboot'a , instalator pobrany, tryb fastboot w telefonie załączony jednak po wpisaniu komendy "fastboot devices" zero reakcji. Uzyskałem zgodę na odblokowanie Bootloader jednak po włączeniu programiku nie widzi telefonu. Nie wiem co robię nie tak, i czy coś w ogóle zrobiłem dobrze:D, proszę ratujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć też pod temacik, bo jestem w identycznej sytuacji :) Może nawet kupowaliśmy od tego samego sprzedawcy :) Powiedz mi tylko drogi użytkowniku czy wchodząc w tryb fastboot w telefonie ten robocik z napisem fastboot cały czas wisi czy po jakiejś chwili gaśnie (tak jakby telefon był wyłączony)?

Edytowane przez nevdal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem odpowiedni rom bezpośrednio na dysk , to teraz komputer nie może rozpoznać urządzenia. 

/edit Dodam że przy podłączeniu drugiego telefonu Redmi 3 program go wykrywa.

/edit2 Udało się, dzięki za pomoc.

Edytowane przez Skorupa1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...