Skorupa1992

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Skorupa1992

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 / Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ściągnąłem odpowiedni rom bezpośrednio na dysk , to teraz komputer nie może rozpoznać urządzenia. /edit Dodam że przy podłączeniu drugiego telefonu Redmi 3 program go wykrywa. /edit2 Udało się, dzięki za pomoc.
 2. Próbowałem wgrać ROM przez tryb download, jednak po podłączeniu telefonu i próbie instalacji wyskakuje taki komunikat. Nowy obraz mapy bitowej (5).bmp
 3. Witam wszystkich, mam mały problem, zakupiłem niedawno Xaomi Redmi 3S dla żony, niestety telefon ma wgrane chińskie MIUI 7.5.3.0 . Czytałem wiele poradników na temat instalacji MIUI Polska , ale niestety mam parę problemów. Korzystałem z tego poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ . Próbowałem wgrać chiński ROM jednak po próbie instalcji przez Updater wyskakuje komunikat "Cant't verify update". Próbowałem też zainstalować fastboot'a , instalator pobrany, tryb fastboot w telefonie załączony jednak po wpisaniu komendy "fastboot devices" zero reakcji. Uzyskałem zgodę na odblokowanie Bootloader jednak po włączeniu programiku nie widzi telefonu. Nie wiem co robię nie tak, i czy coś w ogóle zrobiłem dobrze:D, proszę ratujcie.
 4. Proszę administracje o usuniecie tematu ( wybrałem zły dział)