ampemat Opublikowano 29 Czerwca 2016 Opublikowano 29 Czerwca 2016 Witam, Dzisiaj otrzymałem MI4C w wersji 2/16GB. Telefon ogółem świetny. Jednak mam pewien problem, którego nie mogę rozwiązać. Kiedy próbowałem się połączyć z domowym routerem ciągle nie mógł się połączyć. Wpisywałem hasło, dawałem ok i nic się nie działo. Stwierdziłem, że ułatwię sobie życie i odbezpieczę sieć. Router się zresetował i teraz nie widzi go wogóle. Co ciekawe wszystkie inne sieci widzi.
ampemat Opublikowano 29 Czerwca 2016 Autor Opublikowano 29 Czerwca 2016 Raczej na 2,4. Jest to IDU-100 z Cyfrowego Polsatu.
ZduneX25 Opublikowano 29 Czerwca 2016 Opublikowano 29 Czerwca 2016 Poszukaj w ustawieniach i zmień na 5ghz.
ampemat Opublikowano 29 Czerwca 2016 Autor Opublikowano 29 Czerwca 2016 W ustawieniach mam tylko takie coś. Zmiana w telefonie z auto na 5GHz nic nie daje. Problem rozwiązany. Wyczytałem, że komuś w innym telefonie pomogło wsadzenie karty SIM. U mnie też zadziałało. W każdym razie dziękuję za zaangażowanie
Rekomendowane odpowiedzi