Jump to content

Czy ta aukcja jest prawdziwa?


lorow

Recommended Posts

Witam, od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu Redmi note 2 prime. Podczas przeglądania internetu jak i tego forum, znalazłem całe mnóstwo sklepów sprzedających oryginalne produkty jak spełniających moje oczekiwania pod względem dostawy. A dokładniej możliwości zapłaty przy odbiorze. Niestety, w większości z nich, nie ma już upatrzonego przeze mnie modelu, Chwilę potem trafiłem na tą aukcję: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-lte-2gb-32gb-etiu-szklo-i6178222242.html, patrząc po komentarzach, wygląda na "legit". Pytanie do was, co sądzicie? Mogę zaufać czy raczej trzymać się z daleka? Jeśli ta druga opcja, to w jakim jeszcze sklepie kupię ten model i będę mógł zapłacić za niego przy odbiorze?

Dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, wtbn napisał:

Ta aukcja nie jest prawdziwa, to tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć.

 

Wiem, tytuł zabrzmiał trochę dziwnie za co przepraszam, co do wyszukiwarki, przeczytałem zdecydowaną większość postów lecz nadal mam lekkie wątpliwości 

Link to comment
Share on other sites

Nikt zdaje się nie pisał że sprzedawca go oszukał albo dostał podróbę więc... nie wiem jakich dodatkowych informacji oczekujesz. Zresztą ma komentarze na allegro pozytywne, a to już raczej nie są czasy że ktoś wysyła ziemniaki/cegły zamiast towaru. Nie mając 1200 pozytywów. Zresztą Ty i tak chcesz odbiór osobisty, a oprogramowanie i tak musisz wgrać samemu (no chyba że się dogadasz żeby Ci wgrali, ale to raczej ze sprzedającym uzgadniasz niż z forumowiczami)

Edited by wtbn
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...