Skocz do zawartości
  • 0

Dylemat: Redmi 3S / 3 pro / Mi4 / Mi4c


kamil1

Pytanie

Witajcie! Niedawno sprzedałem lumię 735 i wybór następcy padł na Xiaomi.

Nie jestem wymagającym użytkownikiem, telefonu używam do robienia zdjęć, przeglądania Internetu (głównie przez Wi-Fi), sporadycznego słuchania muzyki, jakieś mało wymagające gierki. Zależy mi na szybkiej i płynnej pracy telefonu, dobrym aparacie i ładnym wyglądzie – metalowa obudowa.
Początkowo wybrałem redmi 3, ale wybitnie nie podobają mi się romby na tyle obudowy, dlatego wybór padł na redmi 3 pro  lub 3s. Z drugiej strony Mi4c oferują znacznie lepsze bebechy i aparat, co do ekranu fullHD – nie jest to dla mnie konieczny wymóg, bo 720P przy 5” moim zdaniem jest wystarczający. Wersja z 2GB RAM myślę na moje potrzeby wystarczy, w razie braku mocy poratowałbym się CyanogenModem. Planuję przeznaczyć ~700zł już z ewentualnymi opłatami celnymi.

W przypadku 3s in plus jest kod rabatowy, który jeszcze obowiązuje.

Oto co znalazłem:

3S: klik

3 pro: klik

Mi4c: klik

Proszę o Wasze opinie. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za szybką odpowiedź. Zastanawia mnie pewien fakt, na ibuygou MI4 kosztuje 149$, 182$ (link) dla wysyłki z europejskiego magazynu, już z opodatkowaniem, natomiast na xiaomi.com.pl ten sam MI4 kosztuje 635zł (link) i wg regulaminu jest to cena z VATem.
 Czy widzicie tu jakiś haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...