Skocz do zawartości

RedMi Note WCDMA bez systemu ,jak zamienić MiRecovery na TWRP


qwer69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Telefon mojego syna. Wiem , że jest oryginalny , do niedawna pobierane były wszystkie aktualizacje MIUI Polska , do dnia kiedy zaczął majstrować.

Próbuję coś zrobić sam z telefonem . Sytuacja wygląda mniej więcej tak. Podczas ostatniej aktualizacji został pobrany prawdopodobnie nieprawidłowy ROM , po tej aktualizacji telefon już się nie uruchomił , wgrałem ROM z Xiaomi MIUI Official miui_HMNoteWGlobal_6.5.27_e9ccf1780e_4.4.zip , ROM zainstalował sie z karty SD poprzez TWRP , wszystko było dobrze do momentu ponownej aktualizacji..... 

Teraz nie ma juz systemu , jak sądzę , a zamiast TWRP jest MIRecovery , zielone pojęcia nie mam jak to ugryźć , a juz bardziej nie chcę tego zepsuć.

Bardzo proszę pomóżcie .

Edytowane przez qwer69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Mam Windowsa 10 niestety , być może dlatego coś jest nie tak .

Instaluję sterowniki krok po kroku jak w tutorialu z linka i :

sterowniki instalują się ponieważ wyłączyłem wymuszanie podpisów cyfrowych ,jednakże wyświetla się komunikat , że urządzenie może nie działać prawidłowo.

Próbuję więc SPFlash Tool w nadziei ,że coś ruszy , po podłączeniu wg tutoriala telefonu "10" wyświetla komunikat ,że ostatnie urządzenie podłączone do tego komputera nie działa właściwie i system go nie rozpoznaje.........

Zabrakło mi pomysłów a wątek na en.miui odsyła do SPFTool.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, qwer69 said:

 , po podłączeniu wg tutoriala telefonu "10" wyświetla komunikat ,że ostatnie urządzenie podłączone do tego komputera nie działa właściwie i system go nie rozpoznaje.........

 

 

Szukasz tego urządzenia w menedżerze urządzeń prawoklik>aktualizuj oprogramowanie sterownika>Z listy>Szukasz odpowiedniego sterownika>Zatwierdzasz.

Może coś to zmieni.
Pozatym ludzie nie polecają zabawy z spflashtoolem na windows 10, lepiej jakbyś spróbował na windows 7.

Edytowane przez Conor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Numb zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...