Skocz do zawartości
  • 0

Mi4c czy Redmi 3 pro ?


QMiui

Pytanie

Witam .Przyszedł czas na "lepsze zmiany" i muszę wymienić nawet fajnego Jiayu g4s Po poczytaniu różnych opini wybór padł na dwa modele Xiaomi Redmi 3 Pro 3/32 gb lub Mi4c też 3/32 jeśli chodzi o sklep to Technos (sprzedają z odlokowanym BL) i tu dylemat- który?
Od telefonu oczekuję dobrego GPS-a ,ekran do 5", szybkiego w działaniu,  możliwości robienia dobrych zdjęć (choć to nie lustrzanka),dobrej baterii, możliwości "grzebania" czyli roota ,TWRP i temu podobne sprawy.
Mam jeszcze jedno pytanie i dotyczy ono Miui - jest to nakładka na Andka  czyli w przypadku na przykład Mi4c ( mój faworyt)  czy istnieje możliwość wyłączenia jej i używania zwykłego 5.1 ,nawet po angielsku? Domyślam się że to pytanie dziwnie zabrzmiało na tym forum ale te telefony mi odpowiadają a nie miałem raczej styczności z Miui i wolałbym mieć coś na wszelki wypadek,Pozdrawiam forumowiczów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli już będzie Mi4c i wytrzyma dzień katowania to jakoś przeboleję, jest szybkie ładowanie i powerbank a co z Gps-em? No i sprawa pracy na czystym Andku w razie gdyby… . możliwe że się przekonam do Miui ale wolę być przygotowany. Na obecnym moim telefonie zainstalowałem kiedyś tę nakładkę ale nie mogłem się "odnaleźć "  może potrzebuje czasu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i sytuacja się zmieniła zawsze chyba będzie ta "pogoń za króliczkiem" zrezygnowałem z Redmi3 pro teraz jest dylemat Mi4c vs Mi4s ze wskazaniem na ten drugi tylko dalej nie mogę znależć odpowiedzi dotyczącej pracy GPS-u i czy mogę pracować w razie czego na czystym Andku wyłaczając Miui ?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ktoś z właścicieli Mi4s mógłby wypowiedzieć się na temat GPS-a ? Lada dzień chcę zmówić a znalazłem na jednym z for post o problemach z tą funkcją. Nie chcę znowu powtarzać jak w przypadku obecnego Jiayu G4s, choć przyznam że poza tą jedną sprawą naprawdę fajny telefon ale czas na zmiany.  Pozdrawiam 

Decyzja zapadła, mam Mi4s, jak dla mnie bomba! GPS-szybko i pewnie, bateria- do 48h-wystarczy a reszta to bajka. 

Edytowane przez QMiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...