Skocz do zawartości

RN2 + zestaw HF bluetooth + smartwatch


Altar

Rekomendowane odpowiedzi

Używam w moim telefonie słuchawki bluetooth Xiaomi i na ogół działa dobrze (czasem się rozłącza, ale nieważne). Zasadniczo problemy są dwa.

1.

Ostatnio kupiłem smartwatcha i chciałem go mieć na stałe sparowanego z telefonem. I teraz co się okazało - telefon nie dopuszcza więcej, niż jednego urządzenia podłączonego na raz. Albo zegarek, albo słuchawka, co jest jak dla mnie bez sensu. Przecież powinienem móc podłączyć do 7 różnych urządzeń na raz.

Wydaje mi się, że już wcześniej zauważyłem coś takiego, kiedy podłączałem taki mały bluetooth audio, wkładany w gniazdo AUX w samochodzie. Nie przeszkadzało mi to bardzo, więc nie zgłębiałem tematu. Teraz sprawa jest już ważniejsza.

2.

Kiedy telefon jest sparowany z zegarkiem, traktuje go jak zestaw głośnomówiący. Wszystkie rozmowy są odbierane na głośniku smartwatcha :) Nie muszę dodawać, jakie to jest upierdliwe, ręcznie przełączać za każdym razem dźwięk na telefon. Zegarek ma służyć tylko do odbierania powiadomień i wyświetlania kto dzwoni oraz zabezpieczenia przez zgubieniem telefonu (alarm jak zgubi zasięg). Docelowo chcę też z niego wybierać numery i rozmawiać przez słuchawkę BT (dlatego tak ważne jest, żeby oba urządzenia były sparowane z telefonem na raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...