lg4xhd Opublikowano 6 Czerwca 2016 Opublikowano 6 Czerwca 2016 (edytowane) Witam. Zakupiłem Redmi3 (nie note, nie pro - konkretnie "redmi3" bez czytnika linii papilarnych) na allegro i niestety był tam wgrany jakiś dziwny rom global stable w wersji 77.x.x.x itp. Gdzie połowa systemu jest PL, połowa po angielsku. Chciałbym wgrać coś normalnego. Nie mogę tutaj w dziale redmi3 znaleźć konkretnego tutoriala pod ten model - jak to dokładnie zrobić. Są podobno jakieś romy PL na zablokowany bootloader - gdzie je znajdę ? Tutaj w dziale download tego nie ma. Rozumiem, że robi się to w trybie EDL i procedura wygląda tak: 1. Ściągam rom PL (wersja fastboot na zablokowany BL, rozumiem, że nazwa kodowa to "ido" ?) - gdzie ją znajdę i czy jest aktualizowana ? 2. Wprowadzam telefon w tryb EDL (download mode) - jak to dokładnie zrobić ? (kombinacja volume+ oraz power - nie działa, telefon nie reaguje na to) 3. Po poprawnym wykryciu telefonu przez miflash, flashuje images ? Proszę o pomoc. Edytowane 6 Czerwca 2016 przez lg4xhd
Acid Opublikowano 6 Czerwca 2016 Opublikowano 6 Czerwca 2016 Nie baw się w to. Odblokuj bootloader i wgraj aktualne MIUIPolska. Z MI Note
lg4xhd Opublikowano 6 Czerwca 2016 Autor Opublikowano 6 Czerwca 2016 36 minut temu, Acid napisał: Nie baw się w to. Odblokuj bootloader i wgraj aktualne MIUIPolska. Z MI Note Czyli najpierw wgrać miflashem oryginał chiński i następnie unlock BL , twrp i miuipolska ?
Nezumi Opublikowano 6 Czerwca 2016 Opublikowano 6 Czerwca 2016 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi