• 0
Sign in to follow this  
Smule

Mi Note Pro vs Mi Max

Question

Witajcie,

Szukam telefonu do 1000-1100 zł (+ ewentualny VAT). Bardzo spodobała mi się koncepcja telefonu-tabletu i waham się Mi pomiędzy Max 32 GB, a Mi Note Pro 64 GB.. Z jednej strony Mi Note Pro ma większą rozdzielczość, (chyba) lepszy procesor i większą pamięć.. z drugiej Mi to nowy model, z większą baterią, ekranem i lepszymi wynikami w benchmarkach :P Proszę, pomóżcie mi dokonać wyboru bo już sam nie wiem na co się zdecydować

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Większej rozdzielczości ,jeśli nie używasz vr i tak nie zobaczysz. Mi max oprócz nowszego procka ma też większą baterie.

• 0

Mi max ten 3/32 ma snapa 650, który teoretycznie jest mniej wydajny,ale za to lepiej sobie radzi z ciepłem, za to te lepsze wersje mi maxa mają snapa 652,ktory jest ciut wydajniejszy od sd810. Za to o ile dobrze kojarze to mi note ma swój DAC muzyczny. To też jest jakaś tam zaleta. To nie jest prosty wybor

• 0

MiNote Pro posiada DAC, co jest jego ogromną przewagą, różnica między snapem 650/652, a 810 dla zwykłego użytkownika jest niezauważalna. Rozdzielczość... niektórzy lubią mieć "lepsze cyferki", ja nie jestem fanem większej rozdziałki jak FHD, szkoda baterii... Z tego co wiem MiNote Pro się nie grzeje... Xiaomi w jakiś sposób "ujarzmiło" 810...

• 0

W sumie to nikt z nas nie poruszył kwestii aparatu, wiadomo że ten w mi note radzi sobie dobrze, a wiadomo jak ten w mi maxie?

• 0

W mi max'ie jest podobny do tego w mi5, czyli na plus :) Dzięki Panowie, jeszcze to przemyślę, słyszałem, że materiały wykończeniowe w Mi Max'ie są takiej sobie jakości. Zawsze mogę dołożyć coś do mi5 albo kupić mi4, który powinien trochę posłużyć. 120$ za taki telefon to grosze :)

Edited by Smule

• 0

tak przynajmniej wyczytałem w teście, gdzie metal został porównany do tego z redmi note (rzekomi taki "plastikowy", jak to napisał autor)

• 0

Jaki SoT na mi maxie masz? Kręci mnie ten telefon ale na lato nie kupię takiej patelni.

• 0

No właśnie. W torebce łatwiej nosic niż w spodniach. A i przy okazji łatwiej go tam znaleźć ;)

• 0
Dnia 3.06.2016 o 21:34, Redmi2 napisał:
Dnia 3.06.2016 o 21:34, Redmi2 napisał:

ok wielkie dzieki za pomoc :) w koncu zdecydowalem sie na mi4 - 120$ za taki zajefajny telefon to grosze :) a na pewno będzie lepszy niż szajsung. powiedzcie mi prosze, czy nie będzie problemu z siecią? http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-1920x1080P-Snapdragon-801-Quad-Core-2GB/32626980803.html?spm=2114.01010208.3.1.aeOPpa&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_1_10037_10017_507_10032,searchweb201603_2&btsid=09e81be3-33ea-4e1f-af09-29faf4647f61 nie mogę doszukać się kodu telefonu, a taki trzeba podać na willmyphonework.net. Druga sprawa czy nie byłoby problemu z wgraniem MIUI Polska? 

/edit. wyżej niż miui polska 2014 nie wgram?

Edited by Smule

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this