Skocz do zawartości

Zablokowany bootloader mimo wgranego china dev


MichalAslan87

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem RN3 od polskiego sprzedawcy, który na zablokowanym bootloaderze wgrał stabilną wersję miuipolska. Chciałem przejść do wersji developerskiej miuipolska więc wystąpiłem do xiaomi o odblokowanie bootloadera. Zgodę smsem dziś otrzymałem. Wgrałem flashtoolem china dev wersję 7 6.3.24 i mimo kilkunastu prób przez miflash unlock nie mogę odblokować bootloader'a. Progres staje na 50% z informacją "couldn't verify device". Próbowałem również użyć VPN wg tutoriala i dalej to samo. Ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Podłącze się do pytania i prośby. Mam Redmi Note 3 (ściągnięty z chin). Oryginalnie posiadał polski język.

Wgrałem najnowszy rom dev china. Odblokowałem bootloader aplikacją unlock (100%). Mam roota w telefonie. Niestety za chiny nie mogę wgrać TWRP recovery :( Próbował chyba wszystkich możliwych sposobów (ucegliłem tel kilka razy przy tym). Do wgrywania TWRP używałem: adb(fastboot), flashify czy ostatecznie twrp managery i nic :(. Fastboot pokazywał, że jest sukces nic się nie działo. TWRP manager (mam roota) pokazywał błąd przy flashowaniu. Nie wiem co dalej :(

Obecnie wgrałem SP flash wersje rozwojową MIUI 6.1.21 to jest dev rom z rootem. Nie wiem co dalej. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 20.05.2016 at 11:06 PM, bart33z said:

Hej. Podłącze się do pytania i prośby. Mam Redmi Note 3 (ściągnięty z chin). Oryginalnie posiadał polski język.

Wgrałem najnowszy rom dev china. Odblokowałem bootloader aplikacją unlock (100%). Mam roota w telefonie. Niestety za chiny nie mogę wgrać TWRP recovery :( Próbował chyba wszystkich możliwych sposobów (ucegliłem tel kilka razy przy tym). Do wgrywania TWRP używałem: adb(fastboot), flashify czy ostatecznie twrp managery i nic :(. Fastboot pokazywał, że jest sukces nic się nie działo. TWRP manager (mam roota) pokazywał błąd przy flashowaniu. Nie wiem co dalej :(

Obecnie wgrałem SP flash wersje rozwojową MIUI 6.1.21 to jest dev rom z rootem. Nie wiem co dalej. Proszę o pomoc.

mi się finalnie udało. Jedynym sposobem, który wgrał mi twrp był flashify. Wgrywałem twrp hennesy. Oczywiście po drodze udało mi się również uceglić telefon ale już mam najnowsze miuipolska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...