Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam słuchawkę juz jakies 3 miesiące, miesiąc temu zwróciłem uwagę na to, ze nigdy nie widzę zebt telefon byl w zasięgu lte, chociaż znajdowalem się, bo byłem w Wawie, Trójmieście, mieszkam tez wg. playa na terenie z zasięgiem. Napisałem zgłoszenie do nich, czy karta którą mam obsługuje lte i czy przypadkiem nie zablokowane jest korzystanie z tej transmisji, odpisali mi ze wszystko powinno byc okay, karta dziala i nie ma blokad, widac ze telefon jakby próbował sie łączyć z lte, jednak zaraz sia rozlacza na rzecz 4G. Polecili wymianę karty sim, bo byc moze cos sie na karcie zacielo. Wymieniłem dzisiaj i nadal bez żadnej zmiany. Wybór transmisji ma na 4G/LTE. Ma moze ktos pomysł jak to rozwiązać? Moze jest sposób na to, zeby sprawdzić samemu czy lte dziala, czy cos nie blokuje tego albo cokolwiek? Bo raczej nie uśmiecha mi sie wysyłka telefonu do serwisu na tak długo, notebene,  czy jak wgrywalem twrp i aktualizacje  miuipolska, to czy straciłem gwarancję? Pozdrawiam i dziękuję z góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, manximu napisał:

panowie 4G to przecież jest LTE

nie w Play, u nich masz albo 4G, albo 4G LTE, dla nich 4G to H+ :P.

 

34 minuty temu, myaruben napisał:

Znaczy wybór sieci? Jak np play, plus itp.? 

Też ma @up rację, źle zrozumiałem treść postu, w TELEFONIE 4G=LTE. Czyli jeżeli tel pokazuje Ci 4G, to znaczy, że połączyłeś się z 4G LTE (jak to nazywa Play). Mylący tutaj jest opis samego Play'a, oni podają sieć H+ jako sieć 4G, natomiast LTE jako 4G LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nezumi napisał:

nie w Play, u nich masz albo 4G, albo 4G LTE, dla nich 4G to H+

mylisz się mam play, w poprzednim tel.Huawei na android 5 miałem 4G natomiast po aktualizacji do 6 LTE więc zmieniła się tylko nazwa,a H+ mam jak ustawię sieć 3G

Edytowane przez manximu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manximu napisał:

mylisz się mam play, w poprzednim tel.Huawei na android 5 miałem 4G natomiast po aktualizacji do 6 LTE więc zmieniła się tylko nazwa,a H+ mam jak ustawię sieć 3G

Przeczytaj całość posta, nie tylko część. Napisałem jasno, że to dotyczy OPISÓW PLAY'a, nie telefonu, ale tego się już czytać nie chciało? Co do samego Play, dowód:

Cytat

Zasięg 4G LTE oraz 4G LTE ULTRA na terenie wybranych miejscowości. 4G to sieć Play w technologii HSPA+

Ten zapis znajdziesz tutaj: http://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu/ pod mapką :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...