Skocz do zawartości

Odczepiajaca sie klapka i zwariowana bateria


avish

Rekomendowane odpowiedzi

Część. Mam taki problem z MiNote, a mianowicie po wymianie wyświetlacza, tylna klapka nie chce wskoczyć w zatrzaski, tzn wskakuje ale od razu odskakuje. Klej na niej na pewno nie trzyma i stawiam że to jego wina, czy jest opcja kupna samego kleju do tej klapki czy trzeba nowa klapke/plecki kupować?

Druga sprawa to bateria. Schodzi w oczach. Średnio 2-3% na minutę. Telefon ładuje się tylko do 98% bo na tyle wskakuje od razu po odłączeniu od ładowarki. Potrafi się wyłączyć przy 60% i uruchomić mając ich 3 albo 5%. Zrobiłem full wipe ale dalej to samo. Pozostaje wymiana baterii? Jeśli tak to macie gdzieś linka do oryginalnej aby mi z podróbki nie wybuchł telefon? Albo może macie jeszcze jakieś inne pomysły odnośne baterii jak i klapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, avish napisał:

Druga sprawa to bateria. Schodzi w oczach. Średnio 2-3% na minutę. Telefon ładuje się tylko do 98% bo na tyle wskakuje od razu po odłączeniu od ładowarki. Potrafi się wyłączyć przy 60% i uruchomić mając ich 3 albo 5%. Zrobiłem full wipe ale dalej to samo. Pozostaje wymiana baterii? Jeśli tak to macie gdzieś linka do oryginalnej aby mi z podróbki nie wybuchł telefon? Albo może macie jeszcze jakieś inne pomysły odnośne baterii jak i klapki?

Próbowałeś zmieniać ROM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mrosi napisał:

Próbowałeś zmieniać ROM?

Z MIUI na inny np CM?

-nie

Czy pytasz o zmianę np z MIUI polska na global czyli tak jakby wewnętrzna zmianę miui?

-nie, tylko full wipe oraz przez kompa. I problem wciąż ten sam.

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mrosi napisał:

To spróbuj z kilkoma różnymi ROMami MIUI i sprawdź, czy sytuacja pozostaje bez zmian.

Pozostaje bez zmian. Czyli bateria?

Teraz to ma nawet tak że jak podłączam do kompa to tak jakby się włączał ale wyświetla logo Xiaomi na 1s i wyłącza ekran na 1s by znów wyświetlić logo Xiaomi i tak bez końca.

A co sądzisz o tej klapce? Orientujesz się może czy jak kupie na necie nową to przyjdzie z klejem już nałożonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, avish napisał:

Pozostaje bez zmian. Czyli bateria?

Teraz to ma nawet tak że jak podłączam do kompa to tak jakby się włączał ale wyświetla logo Xiaomi na 1s i wyłącza ekran na 1s by znów wyświetlić logo Xiaomi i tak bez końca.

A co sądzisz o tej klapce? Orientujesz się może czy jak kupie na necie nową to przyjdzie z klejem już nałożonym?

Prawdopodobnie bateria. Najlepiej napisz na PW do Acida. On zajmuje się naprawami (również odpłatnymi). Pewnie ogarnie temat, razem z tą nieszczęsną klapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...