Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przed chwilą stało się coś dziwnego.... miałem już odkładać telefon, gdy po prostu się on zaciął. Nie mogłem go nawet zablokować przyciskiem, totalnie 0 reakcji na nic, zdarzyło się to już z dwa razy, więc tak jak wtedy wyciągnąłem po prostu baterię. Jednak nie chce się on włączyć ponownie... pokazuje się najpierw mogo MI, później MIUI Polska (u mnie Inograpica czy coś takiego, nie wiem czemu od jakiegoś czasu pokazywało się to zamiast MIUI Polska), i później wraca znów do MI i na tym stoi.

Mógłby ktoś tak krok po kroku wyjaśnić co najlepiej zrobić? Tutoriale sobie znajdę, zresztą flashowałem już telefon itp, ale czy mógłby ktoś powiedzieć po kolei co zrobić (typu: MiFlash, później wygraj to, później to, poźniej to). 

PS1. Nie miałem TWRP wgranego jeśli ktoś pyta.

PS2. Zwykłe recovery jak i fastboot działają.

Edytowane przez Brendol
Opublikowano

Aha, teraz rano wstałem i było to samo, tylko jak wczoraj na tym MI stało z 10 minut i nic, tak dzisiaj stało 2-3 minuty i się potem włączył. :shock: Ale i tak chyba sobie jakiś MiFlash zrobie niedługo i wgram najnowszą wersję, ale póki się włączył i działa to jest OK.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...