kwankrzy1 Opublikowano 19 Kwietnia 2016 Opublikowano 19 Kwietnia 2016 Witam Mam problem z wgraniem MIUI obecnie mam wersje 7.2 Stable 7.2.3.0 (lhmcnda) co i jak zrobić po kolei żebym mógł wgrać wersje po polsku . Jestem nowicjuszem wię nie piszcie że ten temat juz gdzieś jest wytłumaczy mi ktoś w bardzo prosty sposób . Dzięki z góry .
Nezumi Opublikowano 19 Kwietnia 2016 Opublikowano 19 Kwietnia 2016 https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi