Skocz do zawartości

kwankrzy1

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwankrzy1

  1. kwankrzy1

    Proszę o pomoc

    Witam Mam problem z wgraniem MIUI obecnie mam wersje 7.2 Stable 7.2.3.0 (lhmcnda) co i jak zrobić po kolei żebym mógł wgrać wersje po polsku . Jestem nowicjuszem wię nie piszcie że ten temat juz gdzieś jest wytłumaczy mi ktoś w bardzo prosty sposób . Dzięki z góry .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...