Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam  Mam  problem  z wgraniem  MIUI  obecnie  mam  wersje 7.2 Stable  7.2.3.0 (lhmcnda) co i jak zrobić  po kolei  żebym mógł  wgrać  wersje  po polsku  . Jestem   nowicjuszem  wię  nie  piszcie  że ten temat  juz gdzieś  jest  wytłumaczy mi ktoś  w bardzo  prosty  sposób .  Dzięki  z góry .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...