Skocz do zawartości

Komputer nie widzi telefonu


Simek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój komputer nie widzi telefonu jako "urządzenia" w "mój komputer" , mogę się z nim połączyć tylko przez MiPCSuit , lecz tam mam problem z wgrywaniem plików bo nie wszystko się wrzuca. Ściągnąłem miui usb settings i ustawiłem MTP , lecz komputer dalej nie widzi mojego rn3p . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. uruchom cmd jako administrator

2. wpisujesz 2 komendy, po każdej enter

bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

3. restart komputera

 

Zeby włączyć podpisywanie sterowników wpisujesz bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

Działa dla Windows 7,8,10 64bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba mam. Sprawdź gdzie masz folder Xiaomi, czy w "Program files" czy w "pliki programów(x86)". Musisz ręcznie zaktualizować MTP (masz go z wykrzyknikiem w "other devices"). Kliknij na niego prawym przyciskiem, wybierz Aktualizuj oprogramowanie sterownika, przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania i wskaż ścieżkę do katalogu Xiaomi\MiPhone\Google\Driver - powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wyskakuje że nie może zainstalować sterownika dla mojego urządzenia. Spróbuję to jeszcze ogarnąć po południu :(

 

A do czego służy Xiaomi Assistant, bo jak podłączam telefon to wyskakuje mi że zablokowano jest instalację przez usb. Może w tym problem ?

Właśnie spróbowałem podłączyć telefon na innym komputerze. Telefon od razu został wykryty w "mój komputer" mimo tego że na tamtym kompie także wyskoczyło, że nie można zainstalować sterowników. Lecz jak próbuję coś zgrać z komputera na telefon to wyskakuje trwa kopiowanie i nic nie idzie :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...