Jump to content

Xiaomi Mi 4 gdzie kupić w dobrej cenie

Walo

Recommended Posts

Witam. Ostatnio moja dziewczyna zdecydowała się na zakup xiaomi Mi 4, niestety pech chciał że parę godzin po decyzji nie było go już na xiaomiforsale za 176 euro.

Można gdzieś w podobnej cenie kupić ten telefon? Chodzi o wersje 3 gb biały 16 gb

• Like 1

3 minuty temu, Walo napisał:

@Nezumi@Hexia widzę że w żadnym z  tych sklepów nie jest już dostępna 3 gb? Może wiecie czemu? Została wycofana etc?

Czym się różni mi4 w wersji 2 gb ram a 3 gb ram?

1Gb ramu, niczym więcej. 3Gb są dalej produkowane, po prostu schodzą ostatnio coś bardzo szybko :P.

• Like 1

41 minut temu, Walo napisał:

a w szybkości działania itp nie różni się?

Ewenualnie, co sądzisz o kupieniu telefonu na allieexpresie? Jak to wygląda z gwarancją? :D

nie różni się. Po prostu odpalisz kilka apek w tle więcej. Na aliex łatwo o refuba, a gwarancja... cóż... wysyłasz do chin...

@Nezumi więc możesz ogólnie powiedzieć co Twoim zdaniem jest lepsze dla przeciętnego użytkownika z polski? Wydać parę złotych więcej i mieć jak mniemam gwarancje serwisową w Mi Center czy zaoszczędzić i liczyć że się Xiaomi nie zepsuje? :D

54 minuty temu, Walo napisał:

@Nezumi więc możesz ogólnie powiedzieć co Twoim zdaniem jest lepsze dla przeciętnego użytkownika z polski? Wydać parę złotych więcej i mieć jak mniemam gwarancje serwisową w Mi Center czy zaoszczędzić i liczyć że się Xiaomi nie zepsuje? :D

Jeżeli chcesz mieć gwarancję w MiCenter, to musisz kupić w Chinach na IBuyGou.com. Technos ma własny serwis, ale chyba niezły, przynajmniej nie widziałem skarg na sam serwis :P. Moim zdaniem, dla kogoś kto chce kupić i mieć, najlepiej byłoby kupić w PL/Czechach, nie dość, że masz VAT z głowy, to jeszcze serwis ew. na miejscu i zawsze możesz się wspomagać rzecznikiem praw konsumenta :P. Xiaomi ma raczej niską awaryjność, ale zdarzają się "lewe" partie :P.

Reasumując, nie ma sensu szukać "byle jak najtaniej" bo Xiaomi i tak jest cholernie tanie, no i nie można jednak zapominać o ew. serwisie, fajnie mieć takowy pod ręką. Ja kupowałem wersję 2/16 w XFS w sierpniu i nie żałuje.

• Like 1

Polecam również sprzedawcę Top-One na aliexpress. Kupowałem u niego 2 telefony - świetny kontakat. Polecam dostawę DHLem. 26 dolarów, ale pewność braku vatu i dostawa max 10 dni. Telefon świetnie zapakowany, w pełni oryginalny. Jednak rom syf, trzeba wgrać nowy.

Edited by Hexia
  • Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...