Skocz do zawartości

Niewielkie uszkodzenie obudowy w nowym telefonie


yachuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupiłem telefon Mi4c 2GB/16GB w sklepie xiaomi.com.pl, dostałem go wczoraj, to mój pierwszy telefon Xiaomi, ma nawet wgrane MIUIPolska - to miłe.

Natomiast zauważyłem niewielkie uszkodzenie obudowy - tylna część po lewej stronie telefonu u góry (załączam zdjęcie). Widac to spokojnie gołym okiem choć jest niewielkie, czuć też pod palcem - czy to możliwe aby było to charakterystyczne dla procesu produkcji i każdy model tak ma? Jak jest u Was?

Dodatkowo w górnej części zauważyłem zafalowanie obudowy, tak jakby coś nie było do końca spasowane - wcisnąłem to, prztyknęło i jakiś zatrzask wskoczył na swoje miejsce. Teraz już jest OK. Czy takie rzeczy się zdarzają przy telefonach Xiaomi?

pozdrawiam

xiaomi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobny problem. Kupiłem Mi4C 3GB/32GB na spemall.com. Telefon ma ślady na obu bokach obudowy (słabo widać na zdjęciach, bo nie mogłem złapać ostrości...). Dodatkowo tak samo w górnej części zatrzask nie był wciśnięty, ale wskoczył na miejsce po dociśnięciu.

Dodatkowo, bateria po uruchomieniu miała tylko 5%. Czy to normalne? Czy nie powinna być pełna lub prawie pełna?

Zastanawiam się czy odsyłać, bo moje telefony i tak nigdy nie nadawały się do odspedaży po moim użytkowaniu ;)

20160422_150419.jpg

20160422_150406.jpg

20160422_151420.jpg

20160422_151505.jpg

Edytowane przez jewgienij
dodano fotki, uzupełniono opis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...