Skocz do zawartości

ILTRADE_GI


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bohyn napisał:

Oczywiście widziałeś tą część aukcji: 

" NAPRAWA NA ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH - DOPŁATA TYLKO 50ZŁ "

No tak o to mi właśnie chodzi, o gwarancję 2 letnią najlepiej w EU i chciałbym jakąś poradę kogoś doświadczonego czy sobie bobek nie leci w ch*a tylko jest uczciwym sprzedawcą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piter9702 napisał:

No tak o to mi właśnie chodzi, o gwarancję 2 letnią najlepiej w EU i chciałbym jakąś poradę kogoś doświadczonego czy sobie bobek nie leci w ch*a tylko jest uczciwym sprzedawcą 

Leci w... ekhm... Xiaomi nie udostępnia oryginalnych części więc sprzedawca nie ma prawa ich mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nezumi napisał:

Leci w... ekhm... Xiaomi nie udostępnia oryginalnych części więc sprzedawca nie ma prawa ich mieć.

A czy to nie jest czasami tak, że to się wykupuje gwarancje w europie w jakimś serwisie xiaomi? Wyczytałem, że jest to " Możliwość dokupienia europejskiej gwarancji 24 miesiące - koszt tylko 50zł " dlatego pytam, bo jeśli koleś leci w ..ekhm.. to nie zdobędzie tak niecennego klienta jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piter9702 napisał:

A czy to nie jest czasami tak, że to się wykupuje gwarancje w europie w jakimś serwisie xiaomi? Wyczytałem, że jest to " Możliwość dokupienia europejskiej gwarancji 24 miesiące - koszt tylko 50zł " dlatego pytam, bo jeśli koleś leci w ..ekhm.. to nie zdobędzie tak niecennego klienta jak ja :D

Xiaomi NIE MA W EUROPIE, facet robi w balona swoich klientów... Jeżeli coś się stanie z telefonem, to albo facet to naprawi w swoim serwisie na lewych częściach, ew częściach z rozbiórki innych tel o ile takowe znajdzie lub wysyła do Chin, z tego co on pisze na swojej aukcji, zapomnij o wysyłce do chin, tylko jego serwis... To już lepiej kupić w XFS, przynajmniej serwis sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planuję kupić Xiaomi Mi Pad 2 u tego sprzedawcy - link. Cena za 64 GB jest porównywalna do wersji 16 gb ze Sklepu Xiaomi.

Powszechnie wiadomo, że jeśli coś wygląda zbyt dobrze, to okazuje się matactwem. Orientujecie się z czego wynika taka różnica w cenach?

 

Ktoś miał okazję zamówić u tego pana jakiś sprzęt? 100% pozytywów to mocny argument, nawet przy takiej różnicy cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich kupiłem jakiś miesiąc temu Redmi Note 2 za 650 zł i wszystko z telefonem jest ok. Miał już wgrane Miuipolska najnowszą wersję dev. Kupowałem u nich w siedzibie firmy, mieli na miejscu sporo sprzętu Xiaomi.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przed chwilą, Farnsworth napisał:

To @Acid też nie robi na oryginalnych częściach?

Acid ma albo zamienniki z dragon-tt, albo części z rozbiórek innych telefonów. Sam pisał, że Xiaomi nie udostępnia oryginalnych części, więc trzeba szukać jak najlepszych zamienników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...