Skocz do zawartości

Zmiana paska wyszukiwania w powiadomieniach.


marcinj6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość zmiany paska wyszukiwania w panelu powiadomien?? Mam Redmi note 3 pro i na romie china badz global mozna bylo tam zmienic za pomoca motywu na odtwarzacz albo pogode albo to i to. A teraz mam xiaomi.eu 6.3.24(miuipolska) i jest tam ten pasek wyszukiwania. Zmiana motywu nie pomaga.. Ktoś probowal to zmienic??



P.S na miuipolska brakuje mi jeszcze tego ze jak gralem np w jakas gre i dostalem smsa to pojawialo mi sie powiadomienie w gornej czesci ekranu i byla tam opcja reply i moglem odrazu odpisac bez przechodzenia do smsow.. Nie wiem czy u mnie to nie dziala czy na miuipolska tak jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2016 o 15:55, marcinj6 napisał:

P.S na miuipolska brakuje mi jeszcze tego ze jak gralem np w jakas gre i dostalem smsa to pojawialo mi sie powiadomienie w gornej czesci ekranu i byla tam opcja reply i moglem odrazu odpisac bez przechodzenia do smsow.. Nie wiem czy u mnie to nie dziala czy na miuipolska tak jest..

Ustawienia -> Powiadomienia -> Powiadomienia aplikacji -> (wybierz coś) -> Pływające okna

Ale w ten sposób chyba szybko nie odpiszesz

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.04.2016 o 12:34, murderface napisał:

Dołączam się do pierwszego pytania- da się ustawić przyciski odtwarzacza zamiast paska szukaj? Albo w ogóle zamienić/ dołożyć tam inny element?

Również, player był bardziej przydatny niż searchbar w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...