Jump to content

Zmiana paska wyszukiwania w powiadomieniach.


marcinj6
 Share

Recommended Posts

Witam, czy jest możliwość zmiany paska wyszukiwania w panelu powiadomien?? Mam Redmi note 3 pro i na romie china badz global mozna bylo tam zmienic za pomoca motywu na odtwarzacz albo pogode albo to i to. A teraz mam xiaomi.eu 6.3.24(miuipolska) i jest tam ten pasek wyszukiwania. Zmiana motywu nie pomaga.. Ktoś probowal to zmienic??P.S na miuipolska brakuje mi jeszcze tego ze jak gralem np w jakas gre i dostalem smsa to pojawialo mi sie powiadomienie w gornej czesci ekranu i byla tam opcja reply i moglem odrazu odpisac bez przechodzenia do smsow.. Nie wiem czy u mnie to nie dziala czy na miuipolska tak jest..
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2016 o 15:55, marcinj6 napisał:

P.S na miuipolska brakuje mi jeszcze tego ze jak gralem np w jakas gre i dostalem smsa to pojawialo mi sie powiadomienie w gornej czesci ekranu i byla tam opcja reply i moglem odrazu odpisac bez przechodzenia do smsow.. Nie wiem czy u mnie to nie dziala czy na miuipolska tak jest..

Ustawienia -> Powiadomienia -> Powiadomienia aplikacji -> (wybierz coś) -> Pływające okna

Ale w ten sposób chyba szybko nie odpiszesz

Edited by Matixx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 18.04.2016 o 12:34, murderface napisał:

Dołączam się do pierwszego pytania- da się ustawić przyciski odtwarzacza zamiast paska szukaj? Albo w ogóle zamienić/ dołożyć tam inny element?

Również, player był bardziej przydatny niż searchbar w tym miejscu

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...