Skocz do zawartości

redmi note 3 pro vs mi 4c -który wybrać


marcin7d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić telefon xiaomi. Mam problem z wyborem pomiędzy Redmi note 3 pro a MI4c. Który telefon będzie lepszy? Interesuje mnie czas pracy na baterii, aparat, jakość dźwięku na słuchawkach, wielozadaniowość i szybkość. Czy 5,5 cala to dużo? Obecnie posiadam telefon z 3,7'' wyświetlaczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin7d w porównaniu 3 pro do mi 4c mie pomogę ale jeśli chodzi o wielkość to weź ze sobą ten 3,7 cala i idz do operatora lub marketu z wystawą telefonow i sprawdz czy 5,0 - 5,5 to dużo. .. ja przesiadłem się z nokia E75 na szajsung galaxy s 3 4,9 cala i dla mnie był to spory przeskok, smsy pisze się inaczej niż na takim 3,7 ale na pewno lepiej www itp przegląda się, przyjemniej się gra czy też filmy ogląda, jak masz go mieć do pracy - arkusze itp to jest wygodniej z tym że obsługa 1 ręczna jest trudniejsza ale da się wprawić. A jak obrucisz ekran na poziom to już zabawa oburącz w ogóle super :) pytanie do czego ma Ci służyć taka petarda :)

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie jest. Porównuje mojego redmi note lte 5,5 cala z mi4 5 cali jest różnica. Dla mojej żony też i ona nie chce 5,5 cala. Mi4 jest dla niej optymalny. Każdy musi się przekonać na własnej skórze która wielkość jest dla niego optymalna.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...