Skocz do zawartości

Dotyk zgłupiał


SanctiMagistri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zgłupiał mi telefon, w pewnym momencie usłyszałem, że się wyłączył, myślałem, że padła bateria więc podłączyłem go do ładowarki, ale miał 12 % baterii. Po odpaleniu nie mogłem go odblokować podłączonego do ładowarki, jak odpiąłem ładowarkę bateria nagle spadła do 5%, odblokowałem go i okazało się, że nie mogę nawet wpisać pinu. Część cyferek mogłem wpisać, części nie albo np. wciskając cyfrę 2 wskakiwała 5. Nie mogłem go nawet zresetować bo w momencie gdy klikałem resetuj to działał ale jak trzeba było to zaakceptować to już nie reagował i wycofywał się do ekranu głównego. Zauważyłem dziś nową ryskę na ekranie ale ekran nie jest w żaden sposób zbity.

 

W dziwny sposób też się ładuje, po włączeniu (rozładowałem go do zera myslałem, że to pomoże) wyświetla się OS1 i jakiś pomarańczowy ekran. Nie wiem czy to kwestia nowego motywu który zainstalowałem i zmienił się ekran ładowania czy czegoś innego bo nigdy tak się nie ładował. Da się coś z tym zrobić?

Dodam, że telefon latał na miui 6.3.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem pin i udało mi się wejść do systemu, nie działają przyciski funkcyjne na dole ekranu i w niektórych częściach ekranu dotyk nie reaguje wcale, w niektórych reaguje po którymś dotknięciu, a w niektórych działa normalnie.

Edytowane przez SanctiMagistri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...