Skocz do zawartości

Brak powiadomień po dłuższej nieaktywności


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie powiadomienia działają mi tak jak powinny, aż do momentu dłuższej nieaktywności telefonu. Wtedy po jego wybudzeniu zostaje często zasypany np mailami czy wiadomościami z hangouta (np z przed 2h). Co zrobić aby chociaż wybrane aplikacje działały nawet po dłuższej nieaktywności telefonu?

Co już zrobiłem:

Ustawiłem odpowiednio powiadomienia

Pozwoliłem na autostart wybranych aplikacji

Stworzyłem profil baterii który niczego nie wyłącza/niczego nie czyści

 

Wie ktoś jak to rozwiązać? Bo jest to dla mnie bardzo uciążliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacje mam włączoną. To się dzieje tylko po dłuższej nieaktywności, tak jak by telefon przechodził w jakiś tryb głębokiego snu. Dopiero po wybudzeniu go zaczynają przychodzić wiadomości (np z fb) i to takie wysłane np 3h wcześniej (jeżeli telefon nie był ruszany całą noc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wyłączoną tą opcję i drażni mnie że jak ktoś napisze mi coś na fb to mimo zainstalowanego fb i messengera wiadomości docierają do mnie dopiero jak wejdę na fb albo messenegera..

wydaje mi się że jest to wina braku opcji synchronizacji konta FB tak jak Googla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamaloo zauważyłem ze zmiana w manage apps battery usage ze standard na off i dodanie do autostartu gmaila, facebooka, messengera i kilka innych powoduje że procenty baterii znikają szybciej a te apki cały czas w tle pracują a tak do końca nie wiem czy to działa... Bo wiadomość znowu nie pojawiła się od razu tylko po odblokowaniu i odczekaniu chwili.. A nic innego nie mam ustawione.. Jak telefon leży w trybie czuwania dłuższą chwile to wtedy nic nie przychodzi wydaje mi się ze to wina braku opcji synchronizacji facebooka w telefonie..

..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem, wszystko schodzi dopiero "wybudzeniu" telefonu. Wtedy schodzą maile, wiadomości whatsapp itp. Nie pomaga wykluczenie aplikacji z zarządzania energią. Telefon potrafi sam wyłączyć endomondo, czy też odtwarzacz mp3 (shuttle). Jest to mój pierwszy telefon na miui i muszę powiedzieć, że jest to bardzo denerwujące. Mam nadzieję, że poprawi się to w kolejnych wersjach miui, dzis zrobiłem upgrade do 7.1.20 i niestety problem pozostał. Nie mam czasu, ani ochoty co chwilę sprawdzać, czy ktoś nie napisał... doprowadza mnie to do szału :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...