Skocz do zawartości

ROM 77.0.19.0 STABLE - wgranie dev i unlock


mariaczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, ze bazujac na tym co wyszukalem na forum, doszedlem do tego, ze mam totalnie syfiasty ROM na swoim RN3, mam pytanie:

Czy moge bezpiecznie wgrac DEV uzywajac tego poradnika ?

 Upgrade z aktualizatora nie dziala oczywiscie nawet z uzyciem FIX'a dostepnego na forum wiec pozostaje tylko wgranie przez Flash'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakładać temat przeczytaj jeszcze raz "całe forum". Wszystko ale wszystko i nawet jeszcze aż nad to jest o tym romie i jak wgrać na niego deva lub inny rom. W ogóle to zastanów się następnym razem w jakim dziale się znajdujesz gdy rozpoczynasz nowy temat ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Smigoll said:

Zamiast zakładać temat przeczytaj jeszcze raz "całe forum". Wszystko ale wszystko i nawet jeszcze aż nad to jest o tym romie i jak wgrać na niego deva lub inny rom. W ogóle to zastanów się następnym razem w jakim dziale się znajdujesz gdy rozpoczynasz nowy temat ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

uwierz mi, ze od rana czytam i szukam i nie znalazlem konkretnej informacji jak na tego 77* wgrac DEV'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Smigoll said:

Spflashtool i tyle! Jak nie masz roota to nic innego ci nie pozostaje. Jak coś to żeby odblokować bootloader nie musisz mieć deva;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

chyba jednak musze - kilkadziesiat prob odblokowania BL na 77.0.19.0 STABLE i zawsze wywala na 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak masz syfiasty rom to nic z tego co wymieniłeś nie zrobisz. Dlatego polecam ci wgrać xiaomi.eu stable 7.1.6 czy 7.1.8 przez spflashtool i spróbować odblokować bootloader ( mi się z tego udało)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...