mariaczi

ROM 77.0.19.0 STABLE - wgranie dev i unlock

Recommended Posts

Witam,

jako, ze bazujac na tym co wyszukalem na forum, doszedlem do tego, ze mam totalnie syfiasty ROM na swoim RN3, mam pytanie:

Czy moge bezpiecznie wgrac DEV uzywajac tego poradnika ?

Upgrade z aktualizatora nie dziala oczywiscie nawet z uzyciem FIX'a dostepnego na forum wiec pozostaje tylko wgranie przez Flash'a.

Zamiast zakładać temat przeczytaj jeszcze raz "całe forum". Wszystko ale wszystko i nawet jeszcze aż nad to jest o tym romie i jak wgrać na niego deva lub inny rom. W ogóle to zastanów się następnym razem w jakim dziale się znajdujesz gdy rozpoczynasz nowy temat ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

3 minutes ago, Smigoll said:

Zamiast zakładać temat przeczytaj jeszcze raz "całe forum". Wszystko ale wszystko i nawet jeszcze aż nad to jest o tym romie i jak wgrać na niego deva lub inny rom. W ogóle to zastanów się następnym razem w jakim dziale się znajdujesz gdy rozpoczynasz nowy temat ;)

uwierz mi, ze od rana czytam i szukam i nie znalazlem konkretnej informacji jak na tego 77* wgrac DEV'a.

Spflashtool i tyle! Jak nie masz roota to nic innego ci nie pozostaje. Jak coś to żeby odblokować bootloader nie musisz mieć deva;)

• Like 1

Just now, Smigoll said:

Spflashtool i tyle! Jak nie masz roota to nic innego ci nie pozostaje. Jak coś to żeby odblokować bootloader nie musisz mieć deva;)

chyba jednak musze - kilkadziesiat prob odblokowania BL na 77.0.19.0 STABLE i zawsze wywala na 50%

Witam,

jako, ze bazujac na tym co wyszukalem na forum, doszedlem do tego, ze mam totalnie syfiasty ROM na swoim RN3...

Jak sądzisz, dlaczego?

Just now, Smigoll said:

Jak sądzisz, dlaczego?

bo to 77 zamiast 7. Nie da sie wgrac zadnego update, paczki DEV przez UPDATER.

Pelno chinskiego syfu. 

No więc jak masz syfiasty rom to nic z tego co wymieniłeś nie zrobisz. Dlatego polecam ci wgrać xiaomi.eu stable 7.1.6 czy 7.1.8 przez spflashtool i spróbować odblokować bootloader ( mi się z tego udało)

Ja z kolei z syfiastego ROM'u przeszedłem na DEV (SPFlashtool'em) i na DEV'ie odblokowałem bootloader. Wgrałem już MIUI Polska (nie szło poprzez TWRP, poszło przez Flashify).

47 minut temu, superpafcio napisał:

@mariaczi udało Ci się rozwiązać problem?? Mam ten sam ROM tylko że w Redmi Note 3 Pro

A może by zajrzeć do działu od swojego telefonu.

Tam jest rozwiązanie,tylko trzeba trochę poszukać i poczytać.

9 godzin temu, superpafcio napisał:

może, ale jeśli kolega @mariaczi odpisze to też będzie miło :)

Tak tyle ze na twój model są inne romy i sposoby wgrywania niż na MTK.

Guest
This topic is now closed to further replies.