Skocz do zawartości

Mi4 Problem Sklep google


raczek84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Dzisiaj odebrałem przesyłkę z moim Mi4 i po pierwszym zachwycie, przyszedł czas na frustrację. Nie mam pojęcia jak naprawić sklep googlePlay. 

Nie da się nic z niego pobrać za każdym razem pojawia się błądserwera [RPC:S-7:AEC-7TLH6-GSI7-Z3SY2]

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Też dzisiaj otrzymałem Mi 4 i mi też Google Play nie działa. Aktualizowałem system automatycznie (przez updater) i nic to nie dało. Update który ściągnąłem z miuipolska generował jakiś błąd i nie chciał się aktualizować ani przez updater ani poprzez recovery mode. Próbowałem nawet ściągać Google Play od nowa przez apkmirror, ale na nic się to nie zdało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie telefonu wgrałam MIUI 7 od MIUIPolska 5.12.17(rozwojowa). Mam problem z wyskakującą co chwilę informacją : Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana. Sklep play działa prawidłowo, ale ten komunikat jest uciążliwy. Dodam, że jestem kompletnym laikiem w sprawach systemowych, telefonicznych itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się to stabilizuje. Pewnie ~ 2-3 miesiące i opanują sytuację z drenażem baterii. Bardzo dużo kradnie Android OS i System Android.

Na pewno wszędzie powielają się opinie o lekkości systemu, w stosunku do 4.4

Ja póki co zostaje na KitKat. Mój wczorajszy wynik SoT (8h) przy równej dobie działania telefonu, to dla mnie wyznacznik, że zostaje jeszcze na tej bazie Androida :-)

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...