Jump to content

NqX

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

NqX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam ponownie. Wersja 5.0.1 jest może już lepsza niż kiedyś i nie ma z nią problemów, żeby przejść z 4.4 ? Model z 2gb ram.
 2. Też chciałem zaktualizować ten tel do andka 5.1 lecz przy próbie zainstalowania najnowszej wersji: MIUI 6.10.20 Android 5.1.1 ROM HM2XWCPro W recovery wyskakuje błąd failed: error 7 Instalacja 4.4 poszła bez problemów. Link brany stąd
 3. Czy w androidzie 5 nadal jest problem z szybkim spadkiem baterii? Warto przechodzić z 4.4 ?
 4. Witam. Problem polega na tym, że podczas połączenia nie mogę się rozłączyć. Albo druga osoba się rozłączy albo trzeba wyciągać baterię, bo telefon na nic nie reaguje. Telefon się blokuje i nic nie idzie zrobić. Oczywiście dalej dzwoni, ale już zrobić nic nie można. Jest czarny obraz jakby tel był zablokowany. Miał ktoś podobny problem? Wgranie najnowszej wersji MIUI problemu nie rozwiązało.
 5. Instalowałem soft , który podał fredek. Potem aktualizacje, bo wyskoczyło, że jest. Ale są tylko 3 języki. Idzie jakoś PL dodać?
 6. Robiłem bez rozkręcania go i bez baterii. Z nowym softem i ustawienia w Advanced tak jak tutaj opisane. W 107 sekund skończyło pomyślnie. Teraz się włącza właśnie. Jest napis MI i na dole android i się ładuje. Co teraz zrobić? Chciałbym najnowszą wersję softu z miui wgrać.
 7. Witam. Mam problem z telefonem. Został uceglony. Nie reaguje na nic. Tylko, gdy bez baterii podłączam pod USB to na chwile mignie czerwona dioda i to wszystko. W MiFlash pokazuje COM20, więc próbowałem instalować, ale wyskakuje po 9s błąd: ''osiągnięto koniec pliki... receiving hello packet". Spróbuję z innym softem i z ustawieniami, bo w drugim polu coś było wybrane. Czy jak wykrywa mi tel bez baterii z COM20 to mimo wszystko próbować ze stykami jeszcze? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...