madstorm

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About madstorm

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI4c
 1. Elo, minęły kolejne 3 miechy od listopada, kiedy to zabierałem się do instalacji nowszego softu na telefonie, ale jednak do tej poty tego nie zrobiłem. Czy coś w międzyczasie wyszło korzystniejszego od 7.5.4.0? Jak się zabrać za instalacje żeby nic nie sknocić? Z góry dzięki.
 2. Witajcie po dłuższej przerwie na forum. Od grudnia zeszłego roku nie aktualizowałem systemu (na teflonie obecnie MIUI POLSKA 5.12.31). Telefon śmiga, nic się nie dzieje - jestem zadowolony. Jednak zastanawiam się czy ze względów bezpieczeństwa nie byłoby dobrze uaktualnić system. Wiem że trochę się pozmieniało i jakoś od pierwszego kwartału 2016 MIUI POLSKA nie jest rozwijany. Proszę o podpowiedź, jakie mam teraz możliwości - którą wersję zainstalować (proszę o link do tutorialu i wersji) oraz główne za i przeciw jej posiadania. Z góry dzięki
 3. Czy taki mod nie mógłby być po prostu opcją do zaznaczenia lub odznaczenia w ustawieniach SMS?
 4. @makovic Czy dostęp do opcji kontaktów i dialera jest też możliwy z poziomu menu Ustawienia?
 5. @Renegade @Pawliko To dziwne, bo u mnie zrzuty ekranu robi kombinacja menu + vol. down
 6. Oba linki z pierwszego posta nie działają (przekroczono limit czasu oczekiwania). Natomiast w przypadku trzeciego sposobu pokazuje się TWRP w wersji 2.8.7.1 - co to oznacza? Dodam jeszcze że telefon kupiony od polskiego sprzedawcy na allegro, z wgranym MIUI Polska. Mam co prawda Google Play apkę, ale po wejściu do niej wywala mi błąd podczas wpisywania frazy w wyszukiwarce EDIT: z tego linku wynika że instalacja TWRP jest konieczna w przypadku modeli z fabrycznym Andkiem 5, więc sposób trzeci nie zadziała w przypadku telefonów kupionych od pośredników z wgranym już MIUI Polska (a czy innymi tu już brak mi wiedzy)