sireplama

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sireplama

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  k3n

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kurde. Jak to rozumieć? Nie mogą przyśpieszyć odblokowania czy nie mogą odblokować w ogóle?
 2. Nie jest to mocno zła myśl. Gdzie się ogłaszałeś żeby sprzedać? PS. nic się nie da zrobić z tym bootloaderem? Ciekawe czy mail do supportu xiaomi by mógł pomóc?
 3. No ja mam teraz 1080 godzin. Czyli po 2 tygodniach mam czekać 6 tygodni. Za 6 tygodni pewnie kolejna niespodzianka. Ja odsyłam. Szkoda czasu na takie badziewie.
 4. A jaką masz wersję firmware? Próbowałeś downgrade? Może odłącz banda od fita, sparuj na androidzie i przyłącz do rosyjskiej wersji MiFit wymuszającej wgranie niższef wersji firmware.
 5. No to pozamiatane. Próbowałem kilku Mi Fit, łącznie z najnowszą z GP, najnowszą z App Mi, 2 wersjami z tego forum, wersją rosyjską oraz GadgetBridge. Aktualizować próbowały jedynie rosyjska i GB, ale wieszały się na 99%. Moje szczęście, najpierw jeden nie wibrował, teraz drugi się rozkraczył Jednak karny -wiecie-co- dla Xiaomi za takie traktowanie klientów Niemniej poczekam, aż wydadzą coś nowszego niż 1.0.11.6... a nóż... Dzięki.
 6. Zrobiłem tak jak było opisane tutaj: https://www.reddit.com/r/miband/comments/3k3433/updated_to_a_fw_version_and_want_to_downgrade/ Niestety rosyjski Mi Fit, mimo że próbował, nie potrafił obniżyć wersji firmware :/ Ktoś ma jakieś rady? Super - dla odmiany przestały działać wibracje :/
 7. @up Czy byłbyś uprzejmy wskazać mi linka do tej wersji MiFit lub przynajmniej nakierować gdzie powinienem go szukać?
 8. Cześć, bardzo Was proszę o pomoc z moim MI Band. do 30 września działała idealnie. Mierzyła kroki, zapamiętywała ile przeszedłem dziennie, wibrowała z powiadomieniami, liczyła sen i zapisywała go w archiwum. Od 30 września się skończyło. Nadal wibruje z powiadomieniami, ale nie zapamiętuje zupełnie nic. Snu nie liczy w ogóle, kroki liczy na bieżąco - jak sprawdzę przed północą to będę wiedział ile przeszedłem, po północy licznik dzienny przeskakuje na 0 a jak wspominałem historia/archiwum są puste. Kliknięcie na szczegóły kroków także nic nie pokazuje. Używałem mi fit z google play, potem zainstalowałem mifit_1.6.352_miuisu, potem MiFit_1.7.521_pl_MIUIPOLSKA a potem MiFit_1.6.352_pl_MIUIPOLSKA i taki mam do teraz. Aktualny firmware to 1.0.11.6. Macie jakąś radę, że by naprawić urządzenie?