Jump to content

k3mal

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

k3mal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. k3mal

  MIUI 8.1.25

  @ulvheim global też już nie będzie wychodził na te modele? powiem szczerze że po tym jak spuchła bateria w moim note 2 bardzo mocno doceniłem możliwość prostego zdjęcia klapki i wymiany baterii i kompletnie odeszła mi ochota zmiany na jakikolwiek nowszy model :/
 2. k3mal

  MIUI 8.1.25

  @Karls a tego globala z http://en.miui.com warto instalować?
 3. k3mal

  MIUI 8.1.25

  @abc00ok przeczytałem. skoro są jakieś problemy z tym softem to po co to w ogóle udostępniacie? wszystkie wersje global są takie niedorobione?
 4. k3mal

  MIUI 8.1.25

  na Redmi Note 2 całość działu "ustawienia" jest bez tłumaczenia :/
 5. k3mal

  Redmi Note 2 LTE

  Możesz jeszcze kupić i sprawdzić jakiś tani starter innego operatora... Tylko najlepiej ustawiaj na sztywno 'LTE only' przez 'network selecting', bo nawet jeśli masz 'preferowaną sieć 4G', przy słabym zasięgu lte błyskawicznie będzie cię przełączać na 3G.
 6. k3mal

  Redmi Note 2 LTE

  Robisz testy z jednego miejsca? Nie wiem gdzie leżą Podolany w Poznaniu, ale ja bym próbował w centrum miasta, Network Selecting: LTE Only. Ewentualnie wyjdź na zewnątrz budynku, bo to może być główna przyczyna braku zasięgu.
 7. miałem ten sam problem więc wyłączyłem automat w cholerę... reakcja czujnika jest dobra, dziwnie są tylko skalibrowane poziomy jasności
 8. Widzę że zrobiliście ten sam błąd co ja i rozliczaliście się w dolarach : ] W euro (dwa kliknięcia na stronie) można jeszcze jakieś minimum 20 zeta urwać..
×
×
 • Create New...