Vosink

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vosink

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG L90
 1. Powiedz jeszcze czy posiada wgrane już polskie miui(?), czy po prostu język polski? Aha i czy długo użytkujesz telefon? Nie zwalnia pod naporem ilości instalowanych aplikacji ?
 2. Dzwoniłem i sprzedawca nie bawi się we flashowanie softów, tylko kupuje i sprzedaje dalej. Jeśli chodzi o ibuygou to wysyłka jest realizowana bezpośrednio z Chin ? Jednak gwarancja polegająca na ewentualnym odesłaniu sprzętu do sprzedającego, trochę mi nie leży(jeśli wysyłka byłaby za granicę) . Już sam nie wiem W sumie to nic nie wpadło mi w oko z telefonów do 1000zł, ten xiaomi wydaje się najrozsądniejszy.
 3. Dzięki za odpowiedź. :) Konkretnie zastanawiam się nad tą konkretną aukcją http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-lte-wysylka-z-pl-i5707609093.html. Zakupu dokonało bagatela 250 osób więc chyba nie powodów do obaw. A i cena też kusząca 849zł :D
 4. Witam wszystkich. Podłączam się do pytania kolegi. Też mam zamiar zakupić redmi note 2 od tego samego sprzedawcy z tym, że wersję prime. Gwarancja oferowana przez tego sprzedawcę to gwarancja konsumencka 2 letnia. W przypadku niemożności naprawy, ów sprzedawca zobowiązuje się do wymiany sprzętu na nowy i nic nie wskazuje na to żeby sprzęt wysyłał do Chin. Warto zakupić xiaomi z tej aukcji(chociażby ze względu na polską gwarancję) ? Aha i jeszcze, co powiecie na alternatywę dla redmi czyli meizu m2 note, który notabene jest dostępny "od ręki" w Polskich sklepach, np. Komputronik, oraz posiada polską gwarancję, lecz jest słabszy od redmi note 2 oraz posiada hybrydowy slot ?