kleszczyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kleszczyk2

 • Rank
  Nowy
 • Birthday January 15

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm nie wiem ktra to wersja twrp ale widzę że to do mi 8 to powinno działać raczej. W razie czego jak nie zadziała to pisz, podeślę Ci tutaj działające na 100% twrp. Tak format i instalacja, i powinno pójść. Ja jeszcze po każdym kroku robiłem wipe dalvik/cache ale nie wiem czy to jest konieczne Właśnie płatności jeszcze nie sprawdzałem ale karta do google pay wpisuje się bez problemu i Netflix działa, tyle że safetyNet test ( nie ten poprzez Magisk manager) pokazuje fail co jest dla mnie troszkę niezrozumiałe zważyszy na google pay i netflix. Tak VATu nie było. Po przyjeździe paczki do Anglii, przepakowali ją i wysłali DHL. Po drodzę już nie było żadnych kontroli celnych.
 2. Znaczy jak chcesz możesz posiedzieć na tym globalu co dostaniesz ale jak krążą pogłoski od goldway to syf więc polecam zrobić tak jak piszesz. Tak od razu fastboot powinno pójść bez problemu (robiłem na bazie poradnika na stronie miuipolska). Ja zainstalowałem twrp 0611, podobno jest nowszy ale nie testowałem. Jedyny makament na razie to to że przy uruchamianiu pokazuje się ten komunikat o otwartym bootloader (ktoś o tym wspominał i na xiaomi.eu też jest o tym mowa) ale nie przeszkadza mi to w żadnym stopniu więc nawet nie próbuję tego wyłączyć, poza tym telefon śmiga pięknie.
 3. Mam o Goldiego z końca sierpnia. twrp weszło bez problemu tak jak i miuipolska i polecam to od razu zrobić Siedzę na 8.30 i wydaję mi się, że to na razie jedna z lepszych kompilacji.