Jump to content

jankoman

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jankoman

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wstępne porady. Czytałem, u nas na forum, negatywne opinie o dragon-tt, poza tym ceny mają dość wysokie (jeżeli są to części oryginalne, to zrozumiem i zapewne tam zamówię). Rozumiem, że lepiej nie ryzykować z Aliexpress? Co do serwisu, czekam właśnie na odpowiedź drugi tydzień... Chyba lepiej tam zadzwonić. Dam znać jak coś ustalę. W międzyczasie ponawiam prośbę o każdą radę w związku z wymianą (od narzędzi - to raczej banał, po inne szczegóły na które powinienem zwrócić uwagę).
 2. Niestety, po upadku mojego Redmi 2 na krawężnik, ekran to jedna wielka pajęczyna. Na szczęście wszystko wydaje się działać, włącznie z dotykiem. Ponieważ rozebranie telefonu to nie jest fizyka kwantowa to postanowiłem wymienić ekran wraz z panelem dotykowym (ponieważ naczytałem się o niemożności, w domowych warunkach, wymiany samego ekranu lcd). I tutaj zwracam się z prośbą o wybór produktu/sprzedawcy na aliexpress, do którego mógłbym mieć zaufanie w sprawie produktu. Rozumiem, że nie do dostania są oryginalne części, tak więc liczę na dobry zamiennik, gdzie nie będę widział różnicy. Na
 3. Próbowaliście za pomocą jakiegoś moda lub aplikacji sprawić by: 1. Zwiększyć zakres ustawienia głośności na słuchawkach? Chciałbym móc ustawić głośność niższą, niż na to zezwala system, oraz 2. Zwiększyć zakres ustawienia jasności wyświetlacza? Tutaj, chciałbym móc bardziej przyciemnić ekran. Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.
 4. Promocja zacna, a Chińczycy zadowoleni:) SSF3D0 - kolejny kod
×
×
 • Create New...