mnetzimny

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mnetzimny

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Siada mi powoli tylny głośnik (ten od rozmów na głośno mówiący). Szukam mocniejszy niż ten co jest w Xiaomi , ktoś poleci z jakiego modelu telefonu szukać ?? Pozdrawiam
 2. Ok dzięki wielkie za pomoc na moje pytanie. Pozostaję oddać wyświetlacz na gwarancji. Pozdrawiam
 3. Witam Mam taki problem po wymianie kompletnego wyświetlacza wraz z dotykiem, nie działa mi w pełni dotyk. Na zamieszczonym zdjęciu pokazałem gdzie nie działa dotyk. Dotyk w tym miejscu nie działa, czy to bawię się ikonami pulpitu, czy pisze sms-a, tak samo jak wejdę na internet. Wyświetlacz zakupiłem od firmy GTX Poland, i wymieniłem go sam, z wymianą i założeniem problemu nie miałem żadnego problemu. Dodatkowo nakleiłem szkło hartowane Nilkin 9H. Możliwe że taśma od dotyku nie dolega do gniazda, lub coś innego ?? Jak robię Touchpanel selftest to mam fail . Mógł by mi ktoś pokazać za zdjęciu która taśma od wyświetlacza odpowiada za dotyk ?? Bardzo był bym wdzięczny za pomoc.
 4. Zainstalowałem tą aplikację Google Now, i dalej nie mogę napisać sms-a "głosowo" . Przy próbie pisania sms-a, z boku mam nadal na szaro mikrofon, nawet jak go naciskam to dalej jest na szaro .
 5. Mam problem z sms-em, chce go głosem napisać . Mam włączony internet i jak próbuje nacisnąć z boku ten mikrofon, to i tak nie mogę tej funkcji włączyć. Chyba że to się gdzie indziej ustawia, żeby móc sms-a głosowo napisać ??
 6. Witam Jak w tytule , bateria wytrzymuje mi maks 3 godziny jak gram non stop (nawet nie są to gry w 3D), albo jak przeglądam www . Jak np. gram to wyłączone mam wszystko, bez BT , synchronizacji, itp. wyświetlacz rozjaśniony na maks 40 % . Jak robiłem test w 3dmarku, to po pełnych czterech testach potrafiło mi zużyć 40 % baterii . Jak przeglądam WWW to wiadomo tylko przesył danych . Rom to 5.10.29, ale działo to się już od początku telefonu, na fabrycznym romie . Bateria była od nowości ładowana jak spadła do 15 %, i wyświetlił się komunikat "podłącz ładowarkę" Czego to może być wina ??
 7. Witam Mam pytanie , czy da się jak naciskam przycisk odblokowania telefonu , żeby dwukrotnie kliknąć w ekran telefonu i zaświeciła latarka ?? Pozdrawiam
 8. Witam Mam taki problem , próbuję coś pobrać z google sklepu i chcę coś ściągnąć nie przez Wifi ale przez internet LTE . Internet LTE mam na dwóch kartach sim i mimo to że odznaczam pobieranie przez Wifi to i tak nie chce pobierać aplikacji z internetu LTE , mimo to że LTE mi działa , bo jak przeglądam internet na telefonie to chodzi . Jak zrobić żeby przejść z Wifi na LTE w google sklepie ??