Jump to content

vvanted

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vvanted

 • Rank
  Nowy
 1. W czwartek zapłaciłem przez Paypala a kasa doszła w poniedziałek rano. Telefon dostałem wczoraj (tj; czwartek) o godzienie 14. Więc wysyłka z Ibgu i dostarczenie do mnie zajęło 4 dni, więc patrząc na odległość ile paczka pokonała drogi to wynik 4 dni jest bardzo dobry. Podczas konfiguracji miałem możliwość wyboru Polskiego języka więc nie ma żadnych problemów na początku. Potem wgrałem Polskie MIUI (dzięki Acid za poradnik) i wszystko działa jak należy. Wcześniej miałem lumie 820 i windows phone, który teraz w porównaniu do Androida/MIUI wydaje mi się upośledzony. Jak narazie jestem zadowolony
 2. No to Patyczak i Slimexx chyba rozwiązali sprawę gdzie się opłaca zamawiać. Mam jeszcze pytanie jak płaciliście? Przez Paypal czy przelewem? Jeśli przez Paypal to czy wpłacaliście na konto dolary/euro czy złotówki i robiliście przewalutowanie? Nigdy nie płaciłem za pomocą pp i dlatego pytam, bo na innym forum czytałem, że ktoś sobie przelał z konta walutowego 1000e i mimo to potrącili mu 50e bo zrobili jak by podwójne przewalutowanie euro/zlotowki i znowu zlotowki/euro juz na konto pp. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda, żeby nie tracić kasy na przewalutowywanie niekorzystnym kursem.
 3. Trochę dziwne podejście do tematu bo trochę jak by olewał kupujących. Poczekam cierpliwie niech ktoś zweryfikuje. http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-3gb-32gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5731507754.html Dostałem wiadomość od jednej osoby która kupiła z tej aukcji, że telefon nie ma żadnego kodu/zdrapki ale jest oryginalny. Chciałbym tylko, żeby ktoś podał na czym opiera swoją opinie o oryginalności.
 4. Ale skoro produkt jest oryginalny to dlaczego miałby ponosić ryzyko, że nie przyjmą mu smartfona w Chinach, bo rozumiem, że wymieniał by na nowy u siebie, a z defektem odsyłał. Trochę przekombinowane mi się to wydaje. Miałoby to sens jeśli produkt jest nieoryginalny. Najlepiej jak by potwierdził ktoś kto już kupił u tego sprzedawcy, że smartfon jest oryginalny.
 5. Waham się odnośnie tego sprzedawcy "Sklep_TV-SAT" W opisie ma podane, że daje 24 miesiące gwarancji i serwis przeprowadza w swojej firmie, a gdy nie da się naprawić wtedy telefon wymienia na nowy. Skoro produkt jest oryginalny to dlaczego sam chce go serwisować i w razie czego ponosić samemu koszty naprawy (wymiana na nowy) ? Pozostaje chyba zamówić na ibuygou chyba, że ktoś tutaj potwierdzi zdjęciami albo kodem oryginalność smartfonow od tego srzedawcy
 6. Na jednej aukcji z allegro pisze, że pod zdrapką na hologramie znajduje się unikalny numer po którym można zweryfikować oryginalność. Nie miałem nigdy żadnego xiaomi więc nie wiem. Skoro nie ma takiego numeru to jaki jest sposób żeby potwierdzić oryginalność produktu?
 7. Sprawdzałeś oryginalność na http://www.mi.com/verify ?
 8. Witam Przymierzam się do zakupu mi4c i mam pytanie czy sprzedawca "Sklep_TV-SAT" na allegro jest sprawdzony? 50 osób kupiło u niego mi4c i nie ma żadnego negatywnego komentarza jak również widzę, że jest możliwość zwrotu telefonu w razie czegoś ale chciałbym dostać informacje jeszcze od kogoś z forum. Czy może polecacie zamawiać z ibuygou?
×
×
 • Create New...