Jump to content

arkadyjczyk

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by arkadyjczyk

  1. Bzdury wymyślasz, że aż wstyd na to patrzeć. EEA ma rzadsze aktualizacje i pozwala najłatwiej i najszybciej zresetować identyfikator reklamowy, zablokować profilowanie, dostęp do lokalizacji dla apek MIUI i inne dobrodziejstwa, które zapewniają unijne przepisy GDPR. Doradzam zawsze cofnąć się do ostatniej wersji na pierwszym Androidzie z jakim wyszedł dany telefon, ale że sam przez przeoczenie ucegliłem Mi9 to takiemu ekspertowi jak Ty zdecydowanie polecę wgrać bieżące EEA przez recovery. Jeśli nie wróci stockowe recovery to później wgraj je sobie osobno samo, też z poziomu OFR czy TWRP.
  2. No faktycznie, mój błąd. A z czego to wynika? ROM na mediateki jest tak różny, że wydanie chociaż wersji stabilnych to już byłby ogromny trud?
  3. Witam! Mam telefon Xiaomi Mi 9 po nieudanej próbie downgrade'u. Uruchamia się tylko do EDL. Oficjalny MiFlash krzyczy na mnie, że nie mam uprawnień serwisowych - jak je zdobyć? Na XDA znalazłem MiFlasha z 2016r., ale nawet po aktualizacji platform tools wywala błąd (0x8000ffff: cmd <?xml version="1.0"?> <data> <configure ZlpAwareHost="1" MaxPayloadSize To TargetInBytes="1048576" MemoryName="ufs" SkipStoragelnit="0"/> </data>) ZlpAwareHost to ZLP Aware Host - znowu nie wiem co to jest, ale z początku wydawało mi się, że pierwszy człon to Zip - jak archiwum do wgrywania przez recovery, więc przypuszczam nie mi jednemu może się przewidzieć. Komputer raczej nie jest winny, mam wszystkie biblioteki, sterowniki z różnych poradników, nawet uruchamiam system z wyłączonym sprawdzaniem podpisów sterowników. Próbowałem używać filtra libusb-devel, ale zdaje się nie mieć żadnego wpływu. Tak samo bypass brom (w ogóle nie znajduje urządzenia). Te 2 narzędzia akurat zawsze przewijały się w temacie Xiaomi na MTK, ale jak próbować wszystkiego to wszystkiego. Z góry dzięki serdeczne za pomoc!
  4. Gdzie MIUIPolska dla Redmi Note 10 5G / POCO M3 Pro? Dlaczego ten model został pominięty? W stabilnych wydaniach widać, że chip MTK udało się Wam poskromić, więc w czym rzecz? Jeśli wymaga to dużego nakładu pracy - przepraszam za ton w takim razie, ale przypuszczam jednak, że to kwestia dopisania kilku linijek do skryptu obrabiającego chińską stabilną wersją na MIUIPolska. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
  • Create New...