Jump to content

Yakuza

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Yakuza's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy na tym romie będzie działać Fermata na Android auto?? Do tej pory mam rom V13.0.2.0.SJIMIXM i Fermata nie działa ani żadna aplikacja do YouTube na android auto. Podpowie ktoś jaki rom wgrać aby fermata działała??
 2. Zainstalowałem Magisk 23.apk wybrałem przez aplikację boot.img którego później wgrywam przez fastboot. wszystko się wgrało wchodzę w magisk i co się okazuje że nagle nie mam już root nie wiem co robię nie tak. nie mam już siły na to wszystko. I tak jak zainstaluję z powrotem magisk 24.3 mam root ale nie mogę nic zainstalować za pomocą magisk przez co nie mam safety net fix Room to jest Global czy to może mieć wpływ na to że nie działa magisk ??
 3. Niestety jak kliknę anuluj nic nie pomaga. Mam wrażenie że magisk nie działa bo jak chce zainstalować np. Safetynet fix to nie chce zainstalować paczki. w sumie to nic nie idzie zrobić w magisku.
 4. Jak w temacie mam problem z magisk na Mi 10 Lite 5G. Wgrałem room miui_MONETGlobal_V13.0.2.0.SJIMIXM_f2b661bdf6_12.0 Z racji że na android 12 nie ma jeszcze działającego TWRP wgrałem magisk 24.3 załatałem plik boot.img i wgrałem przez FASTBOOT, wszystko się wgrało mam dostęp do roota ale aplikacja nie działa jak powinna. Gdy chce ukryć aplikację pod nazwą settings zainstalowaniu dostaje komunikat: "Przywróć aplikację magisk, ta aplikacja nie może działać jako że root został utracony. proszę przywrócić ją do oryginalnego stanu." i tu mam na dole do kliknięcia zainstaluj. po zainstalowaniu od nowa aplikacji dostaję kolejny komunikat "Twoje urządzenie wymaga dodatkowej konfiguracji aby magisk działał właściwie" klikam ok i mam komunikat "konfiguracja nieudana." Próbowałem wielokrotnie łatać plik boot.img i wgrywać go przez Fastboot ale za każdym razem mam ten sam problem. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ???
×
×
 • Create New...