Jump to content

Cezar84

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cezar84's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • One Month Later
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Pobierając ze strony https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/begonia/ rozpakowałem tylko raz i wystarczyło. Pobrałem wersję miui_BEGONIAEEAGlobal_V12.5.6.0.RGGEUXM_409c7d7a55_11.0
 2. Tak wygląda prawidłowo działające okno MediatekBootloaderUnlock
 3. Na początek napiszę to samo co wszyscy w swoich poradnikach, że robisz wszystko na własną odpowiedzialność. Jak już się zdecydujesz to po kolei: 1 - Zrób kopię zapasową swojego telefonu. 2 - Odblokuj bootloader Ja skorzystałem z metody https://pl.gizchina.it/2021/11/jak-odblokować-bootloader-xiaomi-mediatek-bez-czekania/amp/ Świetna sprawa, bo sam proces trwa piorunem i nie traci się danych. Działa odblokowanie i zablokowanie bootloadera. 3 - Pobierz MIUI 12.5.6 https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/begonia/ Ja wybrałem wersję Fastboot V12.5.6.0.RGGEUXM 4 - Zainstaluj soft programem MiFlash pobranym ze strony: https://www.xiaomiflash.com/download/ Ja zainstalowałem najnowszą wersję Xiaomi_Flash_20181115. To tak z grubsza, po szczegóły zapraszam jutro, odpowiem jak będę mógł 😉
 4. Panowie i Panie nie ma co czekać na aktualizacje automatyczne, bo można się nie doczekać. Mam TĄ oporną sztukę, która nie chciała sama się zaktualizować z 12.0.6. Trzy dni się czaiłem i pytałem jak to zrobić i teraz mam 12.5.6. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to walcie jak w dym. Pomogę jak będzie chwilka czasu. Dziękuję tym którzy mi pomogli. Pozdrawiam.
 5. Czyli niepotrzebnie zmieniałem w opcję "Configuration\MiFlash Configuration\Chip z Qualcomm na MTK" ? Które opcje w zakładce Configuration trzeba zaznaczyć i co wybrać w menu rozwijanym Factory?
 6. Instrukcji instalacji mi flashem na urządzenia z procesorem snapdragon jest od groma ale nigdzie nie znalazłem tutoriala jak wgrać miui z MediaTekiem. Podeślecie jakiś link?
 7. W czym jest problem, że nie chce mi MiFlash zainstalować sterowników?
 8. Czy po odblokowaniu bootloadera i wgraniu softu 12.5.2. będę mógł później zablokować bootloadera na nowo, żeby wróciła płatność NFC i czytnik linii papilarnych?
 9. Mam dokładnie ten sam problem co na Twoim drugim telefonie i u znajomej. Ciekawe co jest przyczyna tego problemu i czy istnieje metoda na wymuszenie aktualizacji? Jeśli ktoś z Was poradził sobie z aktualizacją na siłę to dajcie znać jak to zrobić.
×
×
 • Create New...