Jump to content

poprostuOna

Użytkownicy
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by poprostuOna

 1. Ok, w porządku, dziękuję za odpowiedź, przygotuje się do tego i zacznę działać.
 2. W modelach czy w markach? Proces odblokowania boootloadera jest taki sam jak w Redmi?
 3. Witam ponownie, nabyłam drugi telefon POCO X4 Pro 5G, poprzednika mojego Redmi Note 10 5G sprzedaje, niestety piszę w tym dziale, bo na forum, nie ma jeszcze działu z X4 Pro 5G, mam do Was pytanie dotyczące tego X4 Pro 5G, chciałabym zmienić ROM, najpierw muszę odblokować bootloader i kierować się tym poradnikiem: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik-2020/ A flash zrobić w MiFlash? Czy procedura w przypadku POCO jest zupełnie inna niż w Redmi? Z góry dziękuję, za odpowiedź.
 4. Musiałabym to sprawdzić, przy następnej aktualizacji 😏
 5. @Kacper Skrzypek Zobacz to: https://br.atsit.in/pl/?p=60632 Znalazłam coś na temat aktualizacji i roota, mianowicie, jak zachowywać roota po aktualizacji, tylko że artykuł jest opisany pod Xiaomi Mi 11 z MIUI 12.5, ciekawe czy taki sposób mógłby zadziałać na Note 10 5G?
 6. Na wszelki wypadek, trzeba zrobić kopię zapasową, tego, co się ma na telefonie. Jak pamiętam, u siebie w HTC U11 i SAMSUNG-u A5 (2017) nie mogłam wgrać Magisk w TWRP, najpierw musiałam zrobić w TWRP „Wipe Format Data” restart telefonu, konfiguracja jego, ponownie wejście w TWRP i dopiero teraz, mogłam wgrać Magisk. Zapoznam się z lekturą z tego linka, co mi podałeś.
 7. Właśnie z tym jest problem, lepiej wgrać małą paczkę, niż dużą. Dobrze, że można zrobić tak aktualizację, ale to jest na niekorzyść roota, bo zniknie i TWRP też chyba. I co dalej, będę musiała wgrać ponownie TWRP, po wgraniu, będę miała całą zawartość na telefonie czy będzie reset? Będę mogła wgrać ponownie Magisk bez opcji „Wipe Format Data” w TWRP? Czym się różni ten ROM MIUI Polska od MI Global?
 8. Jak będzie TWRP, to chyba w ogóle, nie da rady zrobić aktualizacji OTA, mogę się mylić. No dobra, jak będzie root, to co, będzie można pobrać aktualizację OTA? Bo w Samsungu jak masz roota, nie możesz pobrać aktualizacji.
 9. To dobrze, myślałam, że miałeś zainstalowaną aplikacje w typie Titanium Backup i jakieś aplikacje usunąłeś, skoro, pisałeś coś o przywracaniu kopii zapasowej. Zrobiłeś ROOT-a na nim? Na dalsze twoje pytanie, nie wypowiem się, ponieważ, nie znam na to odpowiedzi, musisz sam spróbować, lub poczekać na odpowiedź kogoś doświadczonego na ten temat.
 10. Pojawiała się aktualizacja MIUI 12.5. Redmi Note 10 5G / POCO M3 Pro 5G Recovery ROM https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RKSMIXM/miui_CAMELLIANGlobal_V12.5.2.0.RKSMIXM_b9584f4d34_11.0.zip OTA Apply for V12.0.6.0 https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RKSMIXM/miui-blockota-camellian_global-V12.0.6.0.RKSMIXM-V12.5.2.0.RKSMIXM-f60676928d-11.0.zip
 11. Usuwałeś coś?, żeby miało się wysypać?
 12. @Janwoj Podepnę się pod temat, udało się wgrać TWRP?
 13. Rozumiem, że posiadasz ROM Global EEA (EU) lub inny, skoro, chcesz mieć Global MI. Z tego, co piszą na internecie, trzeba go niestety odblokować, skoro chcesz mieć Global MI.
 14. Myślałam, że masz ten sam telefon (W twojej poprzedniej wiadomość umknęło mi, jaki masz telefon). Może znajdę chwilę wolnego czasu w weekend, na sprawdzenie tego.
 15. Super, myślałam, że będę musiała znów czekać 🙂 Zadziałałoby to na MI globalny? 🤔 Super, że tak to działa. Już mi podziękowałam za ich usługę, założyłam konto, dołączyłam do pewnej grupy, na drugi dzień moje konto zostało zbanowane, nie wiem za co, żadnego @ nie dostałam, napisałam do supportu w sprawie mojego konta, nic nie odpisali co i jak 🙄
 16. Ok. To dobrze, że nagrywa idealnie. No i fajnie, rozważę wgranie tego ROM-u Indonezyjskiego, znów odblokowanie bootloadera i czekanie kolejne siedem dni 🤦‍♀️.
 17. Na sklepie Google pod tymi aplikacjami ludzie piszą komentarze, że od Androida 9 już nie nagrywa i nie wymaga ROOT-a, wątpię w to, osobiście, wiem, że musi być ROOT, żeby nagrywać rozmowy. Tylko oni nam to utrudniają. Super Tutaj coś znalazłam na temat o nagrywaniu rozmów w Xiaomi: https://miuipolska.pl/wszystko-o-nagrywaniu-rozmow-w-xiaomi/ Ja z żadnego nie korzystam. Może został usunięty ze sklepu? Albo sprawdź, sklep Google, Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami, Zarządzaj, Aplikacje niezainstalowane, wyświetli Ci się lista, może tam będzie, w ostateczności możesz jeszcze sprawdzić na koncie Google aktywność w internecie i aplikacjach, o ile masz opcję włączoną.
 18. No i fajnie, ja chyba mam ten Googlowski, skoro, nie działa wyłącznie ekranu podczas przechodzącego podłączenia. Czyli, trzeba mieć zewnętrzną aplikację? Na pewno ;). Znam tę aplikację, kiedyś posiadałam Huawei'ta, to miałam ją zainstalowaną na próbę, ale nie spełniania moich oczekiwań, więc korzystam tylko z tej: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.killermobile.totalrecall Oczywiście, wymaga ROOT'a, nie pamiętam, czy ARC też go wymagał, swoją drogą, czytam komentarze pod dwoma aplikacjami do nagrywania rozmów, że ponoć nie nagrywają rozmów, jest na to jakaś rada? Czy w ogóle Google uniemożliwiło nagrywanie za pomocą takich aplikacji?
 19. Bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie tego, w tym przypadku rozważę opcję też wgrania oprogramowania indonezyjskiego, ponieważ w tym MI nie działa to, jak powinno, indonezyjskie oprogramowanie ma dialer Xiaomi? Sprawdzałeś, może już nagrywanie rozmów jak działa?
 20. Cieszę się, że Ci się w końcu udało go odblokować. Podczas wgrywania swojego ROM-u, w programie nie napotkałam, takiego błędu co Ty miałaś i też żadnego wpisu w konfiguracji programu nie usuwałam. Tej wersji używałam: https://miuipolska.pl/forum/topic/56468-redmi-note-10-5g-official-miui-rom/?do=findComment&comment=609370 Nie zapomnij dać mi znać, co z przychodzącym połączeniem i przyciśnięciem „Power”.
 21. Widzisz, jednak się da. Jest dodana taka informacja, trzeba wszystko robić uważnie, wtedy telefonu się nie ulegli.
 22. Tutaj masz linki jak zrobić ROOT i TWRP, jest to możliwe, tylko trzeba poświęcić trochę czasu przy tym. https://mytechgyangadgets.com/how-to-root-redmi-note-10s-via-magisk-and-supersu/ https://forum.xda-developers.com/t/how-to-flash-twrp-recovery-and-root-redmi-note-10s.4297887/ https://forum.xda-developers.com/t/how-to-root-redmi-note-10s-without-twrp-text-guide-in-english.4336349/ https://forum.xda-developers.com/t/how-to-root-redmi-note-10s.4317449/
×
×
 • Create New...