Jump to content

Margosia8989

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margosia8989

  1. Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Jednak nie mogę zainstalować wersji Global ani Global EEA - w obu przypadkach podczas próby instalacji przez recovery pliku ZIP wyświetla mi błąd "niewlasciwa sygnatura pliku ZIP." Ktoś wie dlaczego? czy teraz wersje global muszę wgrać przez miflash?
  2. Witam, Po aktualizacji miui rozwojowego / tygodniowego miuipolska Telefon jest po podłączeniu wykrywany jako Redmi K20 Pro zamiast Mi 9T Pro. ( tak samo jest wyświetlana nazwa w ustawieniach telefonu) Również zmienił się ekran podczas włączania, zamiast loga Mi jest Redmi. Wróciłam na miui stable (z miuipolska) Tutaj problem również występuje. Chciałam wgrać stable EEA przez recovery jednak nie mogę - wyskakuje mi błąd. Nie próbowałam jeszcze wgrać Stable global - jest szansa , że wtedy wszystko wróci do normy i mój telefon zmieni nazwę na poprawną?
  3. Ja za to mam odwrotną sytuację, po aktualizacji, zamiast Loga "Mi" Podczas uruchamiania telefonu teraz wyświetla "Redmi" oraz w specyfikacji telefonu pokazuje model "Redmi K20 Pro" zamiast "Mi 9T Pro" Jak to można zmienić aby było poprawnie?
×
×
  • Create New...