Jump to content

xsas

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xsas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. U mnie podobnie z czujnikiem zbliżeniowym, czasami wyświetlacz się włącza gdy nawet jest przy uchu. Nie wiem na ile to może być problem nałożonego szkła hartowanego na ekran i w jakiś sposób zakłóca pracę czujnika? (opisywane problemy dotyczą braku folii/szkła? czy też macie ochronę?) Ogólnie jest to bardzo irytujące, bo faktycznie potrafi np. wyłączyć mikrofon.
 2. @glassmonter Jeżeli chodzi o ustawianie dzwonków (połączenia/sms/powiadomienia) to udało mi się rozwiązać problem. Rozwiązaniem okazało się usunięcie "katalogu" (dokładniej był to jakiś plik) o nazwie: .ringtone (z kropką przed ringtone) który znajdował się w folderze MIUI. Po jego usunięciu od razu zadziałało, wybrałem dzwonki i pojawił się w MIUI katalog .ringtone w którym znajdowały się ustawione dzwonki. Możliwe, że u mnie problemem było przenoszenie kopii z starego telefonu Redmi 3s. Na POCO X3 wszystko było "na czysto" ustawiane i takich problemów nie było. Naprowadziły mnie porady z tych źródeł: 1) https://xiaomi.eu/community/threads/ringtone-notifications-error.52170/ 2) https://xiaomi.eu/community/threads/fix-cant-add-no-custom-ringtone-locale-and-online-playing-possible.61462/ 3) https://xiaomi.eu/community/threads/miui-12-6-21-5-12-custom-ringtone-not-recognized.61484/ Także może też Ci pomoże w rozwiązaniu problemu - u mnie na szczęście sprowadziło się do usunięcia ww. pliku .ringtone. Niemniej nadal mam problem (chyba, że to ogólnie tak jest w Xiaomi/POCO) że nie można ustawić oddzielnych dzwonków dla sms i dla powiadomień - ustawienie jednego z nich powoduje, że powiadomienia i sms mają ten sam dzwonek. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? (bez instalacji dodatkowych aplikacji)
 3. Cześć! Mam problem z ustawieniem jakiegokolwiek dzwonka (lokalny) w formacie MP3. Dotyczy to dzwonków dla połączeń, smsów, powiadomień. Niby widzi wszystkie pliki MP3 i można je wybrać (nawet je odtwarza - obojętnie za pomocą jakiej aplikacji, muzyka, menadżer plików, inne aplikacje) ale po wybraniu dzwonka, przechodzi do ekranu dzwonków i wyświetla napis: "Ten format pliku jest nieobsługiwany. Spróbuj wybrać inny plik". Rom MIUI Global 12.0.5. Jakkolwiek dzwonki dla połączeń można od biedy ustawić za pomocą apki Muzyka i tam wybrać Edytor dzwonków, ale ustawia to tylko dla połączeń i nie można wybrać czy dzwonek ma być dla połączeń, sms czy powiadomień. Zresztą powinno to działać w ustawieniach, a nie przez inną apkę. Dodatkowo irytujące jest, że nie można ustawić różnych dźwięków dla powiadomień i sms. Po ustawieniu dla któregokolwiek z ww. dźwięk jest jednakowy dla powiadomień i sms. Ktoś spotkał się, bądź ma podobny problem? Mam możliwość sprawdzenia tego jeszcze na POCO X3, ale wydaje mi się, że tam nie ma z tym problemu.
×
×
 • Create New...