Jump to content

Piotr_Xiaomi

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

About Piotr_Xiaomi

 • Birthday June 16

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI9

Piotr_Xiaomi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Może taki dziwny egzemplarz ci się trafił? Użytkuje mój dopiero przez trzeci tydzien ale nie mam zastrzezen. Byłem u rodziców gdzie tego samego dnia odkurzali swoim wypasionym odkurzaczem "machając przy tym ręką" i wyglądało jakby faktycznie było czysto a mój robocik zebrał dodatkowo dużą ilość sierści psa, kurzu i piachu. Po każdym odkurzaniu czyszczę filtr i myję pudełko na kurz. Mam świadomość, że jak te elementy są brudne to siła ssania jest gorsza.
 2. Z czego masz przypodłogową listwę? U mnie podobnie się zachowuje przy ścianie z lustrem. Faktycznie u mnie na planie z drugiej strony ściany jest pomieszczenie ale Panowie projektanci z XIAOMI to nie oznacza, ze przez lustro można przejechać ;-P.. no może w Polsce jeszcze nie jest to możliwe . Czy możesz na kawałek tej listwy przykleić taśmę malarską?
 3. współczuje. Jeśli wcześniej działało z tym punktem WIFI a nie działa to chyba jest jakiś problem. Możesz z innym pkt WIFI jeszcze spróbować ale to jakiś inny problem niż mieliśmy wczoraj.
 4. U mnie taki minus, że jak zmazałem w aplikacji "Romka" i wyczyściłem ustawienia Robota to teraz musze jeszcze raz porysować mapę, porobić pomieszczenia, ustawić harmonogramy itp... Szkoda że nie da się (lub nie potrafię) wyeksportować tego do pliku lub w chmure. Apka ewidentnie potrzebuje dalszego rozwoju (nie wspominając o architekturze rozwiązania ,.. sic!).
 5. u mnie działa Monika, spróbuj jeszcze raz całą procedurę przejść (może nawet z resetem WIFI w Robocie).
 6. dzięki za info właśnie miałem napisać że o dziwo oba oczyszczacze XIAOMI są On-line.
 7. tak przy okazji.. ktos próbował się jakimś telnetem lub innym serwisem z tym WIFI Robota łączyć? 192.168.5.1? edit: swoją drogą z punktu widzenia architektury mega "suabe" rozwiazanie żeby enduser byl zalezny od serwera, ktory jak sie wylozy to traci mozliwosc sterowania urzadzeniem.
 8. Dzisiaj szlag trafił połączenie WIFI. Przywróciłem Robota do ustawień fabrycznych ale nic to nie dało. Uruchamiam kreatora w HomeMI (w telefonie), resetuje ustawienia WIFI w Robocie, telefon widzi WIFI utworzone przez Robota, łączy się z nim ale Robot niestety nie może połączyć się z WIFI. Za diabła niewiadomo dlaczego. Jak sprawić żeby na Chiński serwer się łączył? Masz na myśli Chiński region/ strefe w HOMEMI? Jak przełącze region to z koleji Robota apka nie widzi. edit: poczekamy, zobaczymy co z tą chmurą...
×
×
 • Create New...