Skocz do zawartości

Snurq

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Snurq

  1. Cześć! U mnie wszystko działa na sofcie 20.6.18 od xiaomi.eu (MIUI 12.1) Proponuje wgrać ten soft, w sumie większość mi6 na nim śmiga obecnie.
  2. Chyba zostaje 20.6.11 od xiaomi.eu i dojechanie na nim do końca jego życia, a szkoda bo czuje że mój przeżyje jeszcze z 3 lata, w porównaniu z nowymi telefonami znajomych, MI6 zjada je całkowicie ps. której wersji teraz używasz?
  3. Nie, to podróbki z takim samym nadrukiem Co do baterii to polecam NOHON, dobre zamienniki. Wymiana bardzo prosta, dużo poradników. Wystarczy podgrzać plecki i przyssawką ściągnąć, później na paskach dwustronnych skleić.
  4. problem po przejściu z bety na stable? był dirty flash czy robiłeś wipe
  5. Mam ten sam problem. Mógłbym zapytać gdzie kupiłeś baterie i w jakiej cenie?
  6. Poczekalem i zainstalowal wszystko dziala i dziisaj dostalem zacinke i caly czas sie restartuje na logo Mi xD Stabilne to miui 8
  7. Chciałem to poinstalować i teraz telefon cały czas chce sie bootować ale coś nie może. Nawet próbowałem flashować ten chinski na nowo przez MiFlash dalej zabokowany na bootowaniu. Co robić? Co zflashowac aby telefon wogole działał? Fastboot i recorvery dziala tylko nic sie nie bootuje
  8. Na https://miuipolska.pl/download/ mam zakladke mi2s i nie moge sciagnac obrazu miui ponieważ jest Aktualizacja wkrótce. Wgrałem już chinski rom i co teraz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...