Jump to content

jimmyjvke

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jimmyjvke

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Orjon wątpliwość wprowadziła nazwa tematu w którym się wypowiadamy, brak info dot. 10T Pro. Dzięki za informację i upewnienie :)
 2. @pawelt mam odblokowany bootloader i instalowałem już system przez TWRP, ale nie mam go zainstalowanego. Bootowałem przez fastboota obraz TWRP do instalacji systemu, bo nie ma jeszcze oficjalnej wersji na 10T Pro.
 3. Hej, Czy od tej wersji o której mowa w temacie, ROM jest już wspólny dla Xiaomi Mi 10T i 10T Pro? Ponieważ zauważyłem taką informację pod linkiem: https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ Ktoś potwierdzi, bo nie wiem czy wrzucać na swojego 10T Pro.
 4. Też właśnie widzę że chce się aktualizować do 12.0.7, ale to wciąż chiński ROM :/ Swoją drogą nie odczuwam żadnego z tych problemów o których rozmawiacie, ale być może dlatego że przesiadłem się z 3-letniej S8 z zajechaną baterią...
 5. Hej wszystkim, Wrzuciłem wczoraj ROM o którym mowa w temacie (12.0.7.0.QJDMIXM) i sprawdzając aktualizacje systemu z poziomu ustawień telefon uważa że ,,znaleziono nową wersję" czyli 12.0.6.0.QJDCNXM, która jak widać jest starsza o cyferkę i w ogóle jest chińskim ROMem. Rozumiem że olać sprawdzanie aktualizacji z poziomu systemu, a w razie nowej wersji mam ją flashować ręcznie?
×
×
 • Create New...