stanzil

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by stanzil

 1. Oukitel K10 - 10000 mAh robi wrażenie, ale dźwigać przy sobie telefon ważący 300 gramów to szaleństwo Xiaomi Mi Max 2 - za duży ekran. Samo 6 cali to i tak nieco zbyt duży telefon.
 2. Szukam telefonu z ekranem max 6 cali i z naprawdę potężną baterią - min 5000 mAh który pozwoliłby na pracę z włączonym wyświetlaczem przez 8-10 godzin - do zabicia czasu w pracy . Aktualnie posiadam Redmi Note 3 Pro i niestety bateria zdycha po 7 godzinach. Przejrzałem wszystkie telefony Xiaomi wydany w tym i poprzednim roku i nie ma żadnego który spełniałby moje wymagania. Zastanawiam się nad Ulefone Power 3 bo jego bateria jest imponująca ale wiadomo - raz, że to ulefone , a dwa wolałbym xiaomi z względu na MIUI do którego się przyzwyczaiłem. Są szanse na wydanie przez Xiaomi w tym roku jakiegoś telefonu z dużą baterią czy darować sobie czekanie i kupować tego ulefona?
 3. Zastanawia mnie czemu moje trasy z osi czasu w Google Map są naciągane. Przykładowo sytuacja jak z picrel - idę sobie po bemowskim lesie, ładnie zaznacza trasę i nagle bach - prosta linia do jakiegoś punktu w którym nie byłem - w tym przypadku do Centrum Reagowania Epidemiologicznego. Inna sytuacja z obrazka numer 2 gdzie nagle przelatuję w linii prostej nad lotniskiem bemowo. Co ciekawe, w tle miałem też uruchomiony Google Fit i on te same trasy wyznaczał bezbłędnie. Tak, mam uruchomiony tryb wysokiej dokładności dla lokalizacji. Redmi Note 3 Pro. Miui 8 Glob 7.4.6. Na innych ROMach ten problem też występwał.
 4. Chcę Ci kolego donieść, że już miałem na allegro zamawiać nową kartę, ale od niechcenia wykonałem jeszcze jedną próbę włączenia karty - i SIĘ UDAŁO Wykonałem format w SD Formatter (format size Adjustment na ON) i zainstalowałem najnowsze MIUI Polska. Karta śmiga.
 5. Mam najnowszą wersję z MIUI Polska - 5.9.11
 6. Tak jak pisałem - formatowałem kartę w FAT32, NTFS, EXT4 w mini tool partition... bez skutku. Sprawdzałem inną kartę 8 GB - działała. A jeśli chodzi o antutu to mam 40847 punktów.
 7. Wielokrotnie klikałem na wyczyść nośnik - na pół sekundy pokazywał się pasek pokazujący stan nośnika i wracało do poprzedniego stanu.
 8. Witam. Mam problem z kartą SD (32GB Toshiba Exceria) - nie może jej podłączyć. Na początku nawet tego nie zauważyłem, ale zobaczyłem komunikat w górnej belce powiadomień "nośnik USB uszkodzony" - kliknąłem na to, wyświetlił się komunikat z pytaniem o formatowanie nośnika, telefon się zresetował... okazało się, że zamiast formatu karty, zrobił wipe całego telefonu. A bawiłem się w ustawianie programów przez cały dzień Po resecie zrobiłem to samo z inną kartą i też zrobił wipe systemu Karta jest zdrowa - przeskanowałem ją w komputerze. Również próbowałem ją podłączyć usuwając całkowicie partycję na PC - bez skutku. Przy wejściu w ustawienia -> "wyczyść nośnik USB" -> "podłącz nośnik USB" przez sekundę pokazuje stan dostępnej pamięci i wraca do stanu poprzedniego. Dodam, że kartę skanowałem na obecność błędów i formatowałem na wszystkie sposoby ( FAT32, NTFS, EXT4 i bez żadnej partycji), a nawet wgrałem z powrotem oryginalny ROM. Efekt zawsze ten sam. Będzie coś z tego czy po prostu telefon nie jest kompatybilny z tą kartą i muszę kupić nową?